Görele Dağ Bisikleti Kulübü (Görele Mtb)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam Değerli dostlarım...
Bisiklet aşkım Çocukluğuma dayanmaktadır. 5 vitesle bağladıgım bu sporda şimdi ileri düzeydeyim belkide ..
Giresun / Görele ilçesinde ikamet etmekte iken 4 kişi idik profosyonel olarak bisiklet kullanan ve Görele mtb adını verdiğimiz bir grubumuz vardı ...
Şimdi ben uzaklardayım ama hala bisiklet sevğimi yeşil tutabiliyorum ve vaz geçmeden devam ediyorum memleketime yeni bir heycan yeni bir tat getirmek istiyorum gençler internet ve bilgisayar la değil hem daha eğlenceli hemde öğretici bir spor' olan bisiklete yönlendirmek için çalışmalara başladık ...
Kendimden bahsedim.
Giresunun ufak şirin ilçesi Görele de doğdum 1987 doğumluyum bu arada
Bisiklet sevgisine görelede başladım 22 yıl görelede yaşadım askerliğimi yaptıktan sonra tekrar hız kazandı bu durum.
Alper mehmet cındık ve Cüneyt günay agbeylerimle Görele mtbyi kurduk ' Görele Dağ Bisikleti kulübü şimdiki adı ilen ...
Çesitli geziler yaptık eğlendik şimdi ben ayrı bir kentdeyim.
Kocaeli / Darıcada ikamet etmekteyim...
Fakat geri dönüceğim inşallah ve bisikleti ve bu spor'u tekrar aşılamaya devam edeceğim
Forumda Giresun ve ilçelerinden olan arkadaşları dostları bisiklet meraklılarını Görele Dağ Bisikleti Kulübü (Görele Mtb) ye bekliyoruz..
Facebook'ta Aktif olan bir sayfamız vardır.

Aslında Görele gibi bir kent'de bisiklet merakının cok az olası üzücü cok yer gezecek yer var heleki yaylalar adam alır kaybolursun gercek Dağ bisikletini kullanabilecegiz kendinizi görebilecegiz yerler var.. ama merak ve bu istek yok ..
Eylül 15 yada 20 arasında
Görele Dağ Bisikleti kurucusu .
Serkan Namazcı olarak Samsun & Görele etabını tanıtım amaclı yapacagım.

Katılmak veya görüş bilgidirmek için.
E mail : For_you02@hotmail.com
Telefon: 0544 304 42 21 Serkan Namazcı.
Facebook : (link)
Facebook2 :(link)

İsimli adreslerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir dağ bisikletcisinin dostu dogadır. Göz yaşları sistir yolu toprak maskesi camurdur . Yoldaşı sıcak bir çay ve 2 tekerdir. Cam kokusu parfumu Yorgunlugu hediyesidir. Cünkü o dağ bisikletcisidir!
Görele Dağ Bisikleti kulübü.

Saygılarımla.

Scudo