Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Görele dağ bisikleti kulübü ''Görele daylı köyü ve TerzaAli köyü '' Buna bir fiyo !!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında SerkanNamazcı tarafından paylaşıldı.

1. SerkanNamazcı

SerkanNamazcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Uzun zaman aradan sonra yeniden bir hikayemizi yakın zamanda olan bir gezimizi sizinle paylaşacağım değerli dostlar ve gezginler..

Bizler Giresunun şirin ilçesi Görelede yapmış olduğumuz geziyi paylaşıyoruz..
    Derlerya hayat paylaştıkca güzel..
    Bayramın 2.günü ola geldi ve havalarda böyle yağdı yağcak azcık bir müsade ediyor bizde pedal cevirmeye bismillah diyerek başlıyoruz Hedef göreleden daylı köyüne orada sucuk ekmek partisi yaptıktan sonra merkez'e inerek sonra ayrı bir yoldan terzaali köyüne tırmanmak için harekete geciyoruz..
    Hava ortalama 7c & 4c arasında barometrem cıldırmış gibiydi :D Her an bir şeyler olabilir gibi bakıyor hava..
    Turda alper hocam ben serkan'' ozan ve ali kardeşim bu paylaşımı yaşamıştır
    Görelede bisiklete pek ilgi gösteren yok hatta hiç yok desek yeridir fakat abilerimin benim ve diğer arkadaşlarımın özenli güzel çalışmaları sürmekte olup ilerisi için güzel şeylerin olacağını kestirebiliyoruz..
    Neler yapmadık ki camurdan mı geçmedik dere soğunu yemedikmi buz gibi havalarda bisiklet mi sürmedik bilerek camurdan sudan mı geçmedik bozuk yollarda of road mı yapmadık her şey bu kısa ama harika gezide tabiki giresunun görele ilçesinde geçmiş olmasıda ayrı bir hava ayrı bir güzellik katmıştır..
    memleketimde olsam daha güzellerini daha iyilerini harikalarını göstermek isterdim fakat kocaeli darıcaya geri dönmek zorunda kaldım..

turda Cılgınlıkları ile katılan alper ağbime ozan , ali kardeşime teşekkürlerimi sunarım gezinin cılgın , güzel , A normal kareleri ile sizleri baş başa bırakıyorum iyi seyirler..

Toplu halde resimler.
    http://img828.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=29635810150351380191996.jpg

2. zafer ataalp

zafer ataalp Yeni Üye

Seviye:
    bulutlu fotoğraf güzel

3. aslan bora

aslan bora Yeni Üye

Seviye:
    Pedallarınıza sağlık gençler. Sayenizde bu güzelim yerleri tekrar görmüş olduk. Benim valide de Daylı Köyünden. Hatta bir eniştemizin soy adı da Namazcı..

Çok güzel olmuş Görele de, Köy de..

4. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Serkan kardeşim, ekip arkadaşlarınızla eğlenceli ve güzel bir tur yaptığınız resimlerden belli oluyor. Sucukta bu turların olmazsa olmazı galiba. (Afiyet Olsun) tüm paylaşımınız için teşekkürler, ayaklarınıza sağlık.

5. SerkanNamazcı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sayın büyüklerime çok teşekkür ediyorum resimleri alt alt'a sıralicaktım fakat sorunla karşılaştım delirdim resmen en sonunda topluca yükleyip koymak zorunda kaldım beğendiğiniz ve yorumlarınız için tekrar teşekkür ediyor saygı ilen selamlıyorum..

6. SerkanNamazcı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Yapmış olduğum klip

7. ali albut

ali albut Aktif Üye

Seviye:
    Serkan kardeşim 29 kasım 2011 de ben de görelede idim arkadaşım coşkunu ziyaret ettim foruma daha önce girmiş olsaydım senin le tanışırdık kısmet belki bir sonraki sefere
    saygılar
    ali baba

8. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok güzel yerler, sucuklar nefis gözüküyor... :)

9. isa yılmaz

isa yılmaz Üye

Seviye:
    Klipli izlemesi daha zevkli şarkı seçimide çok iyi eğlenceli bi tur olmuşa benziyor
    nicelerine sağlıklı ve bol pedallamalar.

10. Fatih Sevinç

Fatih Sevinç Üye

Seviye:
    Ben de Yağlıdere'liyim, bir gün Giresun'a bisikletle gelirsem bi zirve yaparız. :)