GoPro ve diğerleri hakkında...

Tepki
17
İsim
Sedat Ç.
Bisiklet
Carraro
GoPro Hero 4 Black kullanıcısıyım. Kask,göğüs,bileklik,gidon,monopod alanlarında kullandım. GoPro dışında başka cihazlar bence iyi değil ya GoPro alacaksınız yada hiç almayacaksınız. Çünkü gerek yok masraf yapmayın açın telefonunuzun kamerasını kullanın. Sıfır maliyetle güzel videolara sahip olursunuz.

62km hız ile kaskda, 43km hız ile gidonda kullandım. Hero4 bir hausling içinde geldiğinden dolayı sesi çok fazla almaz ancak mikrofon çıkışının yeri açık olan houslingler var onları alara üstüne birde gopro yaka mikrfonu alırsan istediğin gibi kaskın içinden(full face) yada yakınlarına takarak konuşabilirsin.

Unutma. Hiçbir kamerada eğer harici ses kullanmıyorsan aynı kanal içindeysen rüzgar sesinin önüne bu ekipmanlarla geçemezsin rüzgar sesi mecbur çıkacak kardeşim.

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@adilmusazafer
Sorun olursa paypaldan dispute açarsın yurtiçi kadar güvenli hatta yurtiçi 2.el alımından bence daha güvenli aşağıdaki konuyuda inceleyebilirsiniz xiaomi yi oldukça başarılı Internette de kıyaslama yapan videolar var ve fiyat çok makul yurtdışından illa almak istemezseniz yurtiçinde 2. El sitelerinde sıfır satanlar var.

(link)

AyhanG

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Scott
Merhaba,
Hero 3 Black Edition kullanıcısıyım. Öncelikle hero ile kullanacağın sd kart çok kritik, ben ciddi sıkıntı yaşadım, bir de en son güncelleme ile beraber alet kendi kendine kilitlenmeye başladı. Bunlar Hero nun can sıkıcı tarafları.
Ama herşeye rağmen bence en iyi action cam, Sony'ninkini de araştırabilirsin, o da iyi bir alternatif.
Rüzgar sesine gelince, videoları müzikle editleyeceğin için bence çok takılma rüzgar sesine. En kötü programla videodaki sesi kısabilirsin.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@adilmusazafer
Ben 3+ silver edition kullanıyorum.Rüzgar sesi illaki oluyor,Ben ona fazla takılmıyorum,takılırsam müzikle halledilir.Geçen gün gördüğüm şey belki derdine çare olabilir.

(link)

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
@adilmusazafer Bu kamerayı Çanakkele turumuzda test etme fırsatımız oldu.. Arkadaşta GoPro hero 3+ vardı o kameradan daha güzel kayıtlar çektik hero ile. Bence (link) işinizi fazlasıyla görür. Ama sj4000 önerilen cihazı hiç görme imkanım olmadı ama youtube'da izlediğim kadarıyla o daha başarılı. Bende Hero ve sj400 hatta sj5000 arasında kalmış haldeyim.

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
İon air pro da balın mutlaka

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evet arkadaşlar karar verdim. Çok arada kaldım çok kafam karıştı ama sonunda GoPro Hero3 almaya karar verdim. Aslinda aparat bulabilseydim sony as20b alacaktim aparat bulamadigimdan goproya dondum ..