Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Gopro hero3+ silver edition ve aksesuarları

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında Soner Közen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Değerli forum üyeleri, şubat ayında almış olduğum gopro hero3+ silver edition aksiyon kameramı satıyorum. Bugüne kadar 5-6 kez kullanabildim. Koruyucu kabından çıkartmadığım için en ufak bir çizilme ya da kirlenme bulunmamaktadır. İlk defa bir ürün sattığım için nasıl bir yol izlenir bilemiyorum ama başka ortamlarda duyurmadan evvel önce sizlerin ilgisine sunuyorum. Umarım forumumuzdan işine yarar.
    Öncelikle neden bu kamerayı aldığımı ve neden sattığımı kısaca açıklayayım;
    1.Neden gopro hero3+ silver edition?
    -Açıkçası bundan önce 2 kamera aksiyon kamerası kullandım ve çok memnun kalmadım. Ayrıca birçok farklı ürünü mağazalarda inceledim. En çok hoşuma giden bu model oldu. Bir üst modeli gopro hero3+ black edition'ı da çok beğendim ama silverdaki renk ve canlılık bana daha iyi gibi geldi. Black modelinin avantajı uzak noktalardaki netliğin daha iyi olması ama youtubeda bir video izlerken beni çeken şey ilk gördüğüm görüntüdür, bu sebeple ben silver+ aldım. Görüntüyü durdurup zoom yapacak ve oradaki nesneyi daha iyi göreceğim derseniz tercihiniz black+ modeli olsun.(küçük hatırlatma: eğer koruyucu kabını kullanmayacaksanız sony de iyi bir seçenek. Yalnız aksesuarı az)
    2.Neden satıyorum ?
    -Kış için tırmanış malzemelerine ihtiyacım var. Karlı dağlarda iyi aksiyon kamerası bana pek de gerekli gelmiyor. Basit bir kamera ile yolculuk ve zirve fotoğrafları için yeterli diye düşünüyorum.
    -Video editlemek biraz zahmetli iş. Özellikle bilgisayarınız benimkisi gibi eski ise, bu işlem bir iki saat alabiliyor. Açıkçası tez canlı biri olarak biraz sıkıldım.
    Evet ürünü orjinal kutu içeriği ve kendi aldığım aksesuarları ile birlikte satmayı düşünüyorum.
    Kamera (gopro hero3+ silver edition ve kutu içeriği) için 750 tl
    Aksesuarlar ( kask aparatı, göğüs aparatı, tripod ve aparatı, koruyucu aparatlar) için 100 tl fiyat düşünüyorum
    Pazarlık yapmayı bilen birisi değilimdir. Fazla rakam söyleyeyim, sonra inerim de diyemem. Bu sebeple aldığım fiyattan daha ucuza satıyorum (az da olsa kullanılmış ürün ama almanyadaki özel bir indirim kullanarak gayet iyi bir fiyata aldım.)Anlayışınıza sığınarak pazarlık payı bırakmıyorum. Fatura da teslim edilecektir.
    Öncelikle Kamera ve orjinal kutu içeriği;
    AKSESUARLAR
    Kamera kabının camını ve tuşunu koruyucu aparat ve kamera kabı kullanımaz iken kamera camını koruyucu aparat
    tripod ve tripod ile kamera bağlantısını sağlayan aparatlar
    Kask için bağlantı aparatı
    Göğüs aparatı
    Bu aksesuarlardan sadece kask aparatı orijinal gopro ürünüdür. Diğerlerinin markası farklıdır. Başta göğüs aparatı olmak üzere hepsi gayet kullanışlı ürünlerdir. Memnun kalacağınıza eminim.
    Kısa bir açıklama; Burada olmayan burgu bağlantı aparatı da fiyata dahildir. Orijinal kutu içeriğinde olan, 2 adet motor kaskı yapışkanlı aparatından biri yoktur.
    Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

2. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İlan ne zaman onaylandı bilmiyorum ama güncelliyorum.

3. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Günceldir.

4. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Günceldir.

5. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Günceldir.

6. sezgin tire

sezgin tire Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Cihaz çok temiz görünüyor. İyi satışlar öncelikle, eğer ;

fiyatı güncellerseniz aşağı yönlü tabi :) lütfen bana özel mesajla bildiriniz ben talibim...

Teşekkürler

7. Reha Oğuz Altuğ

Reha Oğuz Altuğ Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Yaşadığınız yer Almanya olarak görünüyor.
    Ürünü nasıl teslim etmeyi planlıyorsunuz?
    Kargonun gümrükte takılma riskine karşı soruyorum.

8. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba Sezgin bey, mesajımda belirttiğim gibi ürün oldukça yeni. Açık konuşmak gerekirse, satıp satmama konusunda hala kararsızım. Bu sebeple başka hiçbir yerde ilanımı yayınlamadım. Bisiklet forumu çok kullanan biri olarak, buradan birisinin alması öncelikli tercihim olur. Fiyatı indirmeyi ise düşünmüyorum. Çünkü hala kararsızım. Çevremde daha pahalıya satanlar var. Belki 50 tllik küçük bir indirim yapabilirim. Umarım aradığınız kamerayı uygun fiyata bulabilirsiniz.

Reha bey, 10 eylüle kadar İstanbuldayım. İsteyen kişilere elden teslim etmeyi, olmazsa kargolamayı düşünüyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.