Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GoPro HD HERO 2(Outdoor Edition)KASK VE BİSİKLET KAMERASI

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında denim ower tarafından paylaşıldı.

1. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    [​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][/IMG]
    Henüz yeni aldığım icin test edemedim.En yakın zaman da bir video çekip youtube a ekliycem.
    Özellikleri:
    Professional 11MP Sensor
    2x Faster Image Processor
    2X Sharper Glass Lens
    Professional Low Light Performance
    Full 170º, Medium 127º, Narrow 90º FOV in 1080p
    120 fps WVGA, 60 fps 720p, 48 fps 960p, 30 fps 1080p Video
    Full 170º and Medium 127º FOV Photos
    10 11MP Photos Per Second Burst
    1 11MP Photo Every 0.5 Sec Timelapse Mode
    3.5mm External Stereo Microphone Input
    Simple Language-based User Interface

2. sehrengiz

sehrengiz Yeni Üye

neden drift tercih etmedin muhtemelen araştırmışsındır farkları nelerdir bunu seçmendeki .bende düşünüyorum almayı karar veremiyorum

denim ower bunu beğendi.
  3. onur demirer

onur demirer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Hayirli olsun, acil chest mount alin:)

denim ower bunu beğendi.
  4. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Güle güle kullanın. Birşey sormak istiyorum.
    Hero bulunabiliyor da, Hero 2 türkiyede satışa sunuldu mu? Yoksa yurt dışından mı getirttiniz.

denim ower bunu beğendi.
  5. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    İkisi de güzel kameralar,ama go pro aparatları sayesinde cok daha değisik acılardan cekim yapılabilmesini sağlıyor.Özellikleri genelde aynı drift hd 170 modeliyle ikisininde 170 derecelik cekim acısı var ikiside 1080 p cekim yapıyor ve ikiside 60 fps de cekim yapabiliyor.GOpro nun 11 mp lik foto cekebiliyor.Drift 9 mp cok bi fark yok.Drift in üzerinde lcd ekran olması + bir özellik ama bu tip kameralar cok fazla darbeye maruz kaldığı icin üzerinde ekstra bir koruma olması cok önemli go pro nun yanında gelen dıs plastik koruma sayesinde(resimler de var) 60 m ye kadar su altında cekim yapabiliyor sunuz.Ama bn ce en güsel yanı kullanım alanının cesitliliği chest mount sayesinde göğüsünüze bile monte edebilirsiniz.Ve gopro yu her türlü sporda kullanabilirsiniz.Secim asıl size kalmıs kullanım alanlarınıza göre tercih etmelisiniz.Bence gopro nun sitesini iyice inceleyin ve gopro ya karar verirseniz mutlaka hd hero 2 modelini tercih edin.Cok fark vareskisine göre.

6. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    Amerika dan aldım.Bildiğim kadarıyla türkiye dede oldukca yüksek bir fiyatla satışa sunuldu.

7. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    Tesekkürler.Tek eksiğim o kaldı.

8. olgun şenel

olgun şenel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaşım. Kamera ile ilgili birşey sormak istiyorum. Bende de var ve 2 adet batarya kullanmama rağmen çok çabuk batarya bitiyor. Ortalama 25 dk. 1080p çekimde pil bitiyor. Yada 10sn. lik çekim modunda 1-1.5 saatte bitiyor. Aynı sorun sizde de var mı? Teşekkürler...

9. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    Ben genelde 720p 60fps çekim yapıyorum yazın rahat 2 saat dayanıyor,kışın ise soğuk havalarda 1.30 saat rahat gidiyor.1080p çekerkende 1-1.30 saat çekim yapıyor.SD kart olarak ne kullanıyorsunuz?

10. olgun şenel

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    SanDisk Extreme 45MB/s 32 gb kullanıyorum. Sizin bu çekim süresi sürekli açık halde mi?

11. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    Evet sürekli kayıt halinde zaten 45 dakika dan kısa kayıt pek yapmıyorum.Bazı yerlerde sd kart yüzünden pil süresinin kısaldığını okumuştum ama bende aynı kartı kullanıyorum.Kullandığınız piller orjinal mi?

12. olgun şenel

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ürünün kendisi ile gelen pili dışında TR yetkili satıcısı olan kutupayısı.com'dan ayrıca 1 tane aldım. İkisi de aynı diyebilirim. Ayrıca çekim yapmadığım zamanlar da açık durduğu sürede ısınıyor. Siz de ısınma olayı var mı?

13. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    Isınma bendede var o normal.Ama çekim süresi gerçekten kısaymış,eğer ürünü tr den aldıysanız bence bi aldığınız yere götürün.
    MA

14. olgun şenel

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bugün 2 pili de test ettim. 1080p açtım kamerayı gittim. Daha sonra diğer pili de aynı şekilde yaptım. Her iki çekimde de 4 parça halinde kayıt yapmış. Toplam uzunluk birisinde 138 dk. falan diğerinde de 124 dk. falandı. Yani aslında yanlış bilgi vermişim:eek: Pillerde sorun yok ama demekki şöyle bir sorun var. Kayıt yada çekim yapmıyorken makina açık iken yine aynı şekilde bitiyor. Çünkü 10 sn'lik çekim modunun yanı sıra ara ara 1080p çekim yapıyorum hemen bittiyor gibi geliyordu. Kayda değer yerlerde aleti açıp, genel olarak kapalı tutmak gerekiyor sanırım...

15. denim ower

denim ower Üye

Seviye:
    Evet uzun süre kullanmıyacaksanız kapatmak daha iyi.Bide eskiden ilk aldığım zamanlarda tek kayıt yaparken en son çıkan updatelerden sonra benimkide 3-4 parça halinde kayıt yapmaya başladı.