GOOPEDAL Bisiklet gurubu

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ömer başkıran

anadolu yakada milleti ekstrem bike topiğinden örgütlüyorum ,yeni arkadaşlar var fakat çalışma yapmalıyız, rampalı 55 km lik etap var anadolu yakada ora demirbaş yerimiz ,sezon başladığı halde henüz antremana gelen olmadı tabi çarşamba, perşembe ,cuma ve ct çalışmalar var pazar ise ağır tur ama gelen yok malesef .....evet tekrar buluşmak ümidiyle....

:in: :in: :in:

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
dün akşam tek tabanca tarabya yaptım,sahilde rüzgar can sıkıcı bir etki yapsada tarabyaya dükkandan 25.7 ortalamayla 1 saat 16 dakika da gittim mesafe 32,5 km gibiydi.

çantadan suyumu çıkarıp içene kadar 1,2 dakika oturdum,beklemeden dönüşe geçtim eyüpe kadar bu ortalamayı korumayı başardım,eyüpten demirkapı, bereç,sultangazi yaparak eve geldim.

dükkan çıkış 20.20
eve varış 23.20
toplam km 72.354
süre 2.54.35
ortalama hız 24.9
ortalama kadans 76

ne kadar binemesekte durum fena gözükmüyor gibi.

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
@bülent kara

nazar değmesin , bi de biz kendimizi ne zaman ölçücez bilmiyom
taban puanı yaklarmıyız acaba :) açıköğretim fakültesine girebilsek bari :eek:

bu sezon yakalayabılecekmıyız bı performans bilmiyom , zaten bu sezonda tırt geçerse satacam tası tarağı :p bırakacam bu işleri

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
neyse arada bir bizde biniyoz canım unutmuşuz az da olsa teker dönüyor yani
pazar günü bir keyif turumuz oldu
okul arkadaşım erkan ben yeni bisikletine hayırlı olsun turu
evden çıkış 18:30, yenikapı ido varış saati belli değil ama yaklaşık 40 dakika çay ve sohbet molası
sonra çemberlitaş 40 dakika yemek ve cay molası10 dakika çorlulu ali paşaya uğrama kalabalık dıye kacmaca
sonra topuk kartaltepe 21:45 tepe cafede aksam namazı cay ve nargile molası 1 saat 40 dakika
çıkış 23:25 otogar kavşağına gidiş ve oradan ayrılış
eve varış erkan 00:45 ben 00:20
toplam geçen süre 5.50 - toplam duraklamalar 2.30 - ortalama sürüş süresi 2 saat ,20 dakıka
toplam yol benım 40 km erkan 50 km
hız ortalaması vasatın altında :D

van turizim bıle bu kadar cay olası vermıyor be

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
moralini bozma ahmet kardeşim,daha bisikleti olmayan var,bisiklet alacakta performans yapacakta ooooooooo yaz biter.

sende bizde işleri yoluna koyalım,arkadaş bisiklet alsın sonra yavaş yavaş ayar veririz.

e tabi bide gençler var, onların temposuna ne zaman çıkarız oda bi soru işareti.

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
@oguzvardarli

cumartesi değilde pazar günü olabilir.hem pazar günü arnavutköy merkezde salcanonun düzenlediği dağ bisikleti yarışları varmış onuda seyretmiş oluruz..

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
pazar gunu yarıs amaclı arnavutkoye gıdecek bır kac kısı var gruptan inşallah
gelecekler adını yazsında gıdıs donus saatı belırleyelım, bende gelebırlırım bır aksılık olmazsa

yarıs kacta baslıyordu ve tahmını kacta bıtıyordu eger erkenden gıtmek gıbı bır durum olursa ben gelebırlrım ama erken donmek sartıyıla yanı 1- 2 gıbı evde olabılırsem bana uyar gıbı

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
@Baran AYNA

normal tempo olmak kaydıyla tramway son durağından(mescidi selam) size katılırım:) hızlı giderseniz size yetişemem ona göre:) hem iyi olur tanışmış oluruz.bülent ve cengiz beyle dükkanda tanışmış olduk..12.45 de yada 13.00 de durakta olurum..arkadaşım gelirse iki kişi oluruz...

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
@ilyas yiğit

Baran ın 12.30 gop meydan hareket dediği cumartesi günü içinde ilyas bey yarış gunu olan pazar gunu boyle bı org toplanıp gıtme gıbı bır durum söz konusu değil

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
@Ali ŞAHİNLER

pardon tamam o zaman yanlış anlaşılma oldu:( yarış deyince pazar zanettim..

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru