Golden arrow 1968

Scudo

Enes Gürel

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Bianchi
bu bisiklet beni doğukan aksuya götürün diye yalvarıyor :D

Musti S.

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Salcano
Evet müsayit bir zamanda yeniliycem

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Inan görünce restore edesim geldi icimden... Bu simdi ne restore edilir biliyormusun ama öyle kutu boyalarla degil.:)

Tepki
10
merhaba benim golden arow'a benziyor gerçekten seri numarası kaç olarak gösteriyor biraz resimler bulanık göremedim. Birde sizdeki sele sanırım orjinal değil bendede diğer aksesuarları yok.:) ben temizleyip birleştirdim selemi ekliyim resimleri.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Tepki
10
maruishi marka The golden arrow model bisikletler resimdeki 3.arma 1958 modellerde varmış ilk ve ikincisi 1958 öncesi üretime başlanmış. Japonyadaki üretici olan maruishi el değiştirdiği için mesajlarıma cevap vermedi onun yüzünden seri numaralarından tarihleme yapamıyoruz :)

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Tam böyle restore edilip evinin bi köşesinde sergileyebileceğin türden. Umarım usta ellerde iş görür :)

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet Kayseri'de mi? Çok güzel görünüyor.

Tepki
10
Yenileme çalışmalarında sticker çıkartmak isterseniz ben biraz çalışıcam üzerinde altın rengi yada başka bir renk yada dokuda.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Halil KURT

Halil KURT

Üye
Tepki
211
İsim
Halil KURT
Bisiklet
Raleigh-USA
selamlar ben restorasyonunu yaparak ofisime dekor olarak koyduğum Golden Arrow ile ilgili bir bilgi bulamıyordum buradan 1958 olduğunu öğrendim çok yararlı oldu teşekkürler.

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
Benimle yaşıt mükemmel bir klasik.. bunun ihtiyar delikanlı halini merakla bekleyeceğim ve benimle aynı yaşta olması nedeni ile 68 model bir bisikletim olmasını çok isterdim.. lütfen yapım aşamaları bol fotolu olsun.. kolaylıklar diliyorum

• Beğen
Tepkiler: Musti S.