Göksu (Yerköprü) şelalesine kamplı bisiklet turu.

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
cok guzel bı gezı olmus.. resımlerde sunumda harıka mesut abi.. bu hafta gezi var sanırım.. nereye ve nasıl bı gezı olacak.. gorusmek dılegı ıle..

Scudo

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
yok ustacığım montajı cümle içinde kalabalık yapsın diye kullandım başka bir niyetim yok hata ettiysek bisikletinizi yıkayıp kuruluyayım aman montaja ve montajcılara hayır diyorum s.a

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sgtalper

İşte kalfa dediğin böyle olur, böyle cümleler kurar...;)
Berhüdar ol evlat. Dükkan senin. Ben kahveye gidiyorum. :)

Ama fotoları göndermediğini farketmediğimi sanma.. :D

byskp

Üye
Tepki
0
bende cok özendim yaw Samsun'da yok böyle organizasyonlar poff yaa [tabi en azından ben öyle biliyorum]

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@byskp

Sen başlat organizasyonları güzel kardeşim. :)
Valla biz de gelirizi yanına inşallah. ;)
Reisimizi de görmüş oluruz. (Admin Murat Kılıç Beyi yani) :)

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
çok güzel bi gezi olmuş ayaklarınıza sağlık yanlız benim anlamadığım bişler var ben yol bisikletcisiyim kamp konusunda çok fazla bilgim yok sorucağım o koca koca leğenler cadırın içindeki soba özelikle merak ettiğimde melemen tenceresi bisikletin neresine sığıyor beni bi aydınlatırsanız sevinirim?????

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bozuk_para

O leğenler benim, Hasan arkadaşıma yaptığım bir şaka idi. Fotoda montaj yok. Yani o leğenler ve bacalı çadır vb. gerçekten mevcut. Ama o kamp yeri bize değil "yörüklere" aitti. Sadece oradan geçerken bir su çeşmesinde durduk. Çeşme önünde Hasan beyin fotosunu çekerken ben kasıtlı olarak fona o kamp yerini de dahil ettim. Olayın aslı bu. :)
Sizi yanılttıysam özür diler, espriyi sizin de mazur karşılamanızı umarım. Selam ve sevgilerimle. :)

• Beğen
Tepkiler: sgtalper ve jemboy

cemba

Üye
Tepki
0
göksu nehrinde basit kamış mantar bileşenli olta ile balık tutan bir bozkırlı olarak maşallah diyorum. çok süper bir yermiş. Gittiniz mi bilmem ama güzergahınızda bozkır dedikleri şirin kasaba da olur yakında umarım. Selamlar.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@cemba

Ben hanımköylü olarak Bozkırlıyım zaten. Tabiki çok gittim Bozkıra. Ama bisikletle değil.
İnşallah bir gün bisikletle de gideriz.
Selam ve saygılar.

• Beğen
Tepkiler: cemba

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Ayağınıza,pedalınıza sağlık Mesut abi.Sayenizde ülkemizin saklı kalmış güzellikleri gün yüzüne çıkıyor.Kesinlikle varlığını tahmin edemeyeceğim yerleri sizlerle gördüm.
Paylaşım için sonsuz teşekkürler.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@matrixod

Hayatımızda bisiklet olayı olmasaydı biz de bu denli gezip görülmemiş yerleri göremezdik.
İnsanlar buralara yürüyerek hayatta gitmez, arabayla ise gitmeye değmez der yine gitmez.
Ama bisiklet bu işler için tam biçilmiş kaftan.

Hepimiz için geziyoruz.
Sizlere feda olsun gezdiklerimiz. :)

• Beğen
Tepkiler: matrixod

Batum23

Üye
Tepki
12
Şelale resimleri çok güzel.. Gezide süper olmuş .. şimdi bu sıcaklarda orda uyumak wardı serin nezih huzur dolu :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Batum23

Önce şelalenin yanına kadar sıcaktan erimeden gitmek gerek. :)

Güzel yorumunuz için teşekkürler. :)

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
çok güzel hatta süper bir organizsyon olmuş ayaklarınıza sağlık. yalnız o kadar suluk taşıyacağınıza piyasada camel bag denilen sırt çantası şeklinde su çantaları var 3 lt kapasiteli ve hortumu vasıtasıyla rahatlıkla durmadan içebiliyorsunuz. tavsiye ederim ben öyle yapıyorum da

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Saruz26

SElamlar,
güzel yorumunuz için teşekkürler. :)

Camel Bag lardan ekipteki herkeste var. (Ben de dahil)

Ama sıcak havalarda bisiklet mataralarında su taşımak yerine sırtta su taşımak biraz daha eziyetli oluyor. Hem su daha çabuk ısınıyor, hem de çantası ne kadar uygun olsa da( hava geçiren kavisli fileden mamul olsa bile) sırtımızı ister istemez terletiyor. Ancak kış günlerinde çok iyi oluyor. Zira matarada soğuktan donan su, camel bag da taşındığı takdirde donmadan taşınabiliyor. (kışın çok soğuk günlerde de bisiklet sürdüğümüz için böylesi durumlar çok sık başımıza gelmiştir. )
Ben böylesi uzun turlarda özellikle sıcak yaz günlerinde pek camel bag tercih eden duymadım, varsa da bilmiyorum.
Yİne de öneriniz için çok çok teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: Saruz26

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Merhabalar Mesut Hocam, Dedem ve diğer arkadaşlar,

Yollarda olduğum için foruma anca anca ayrıntılı olarak bakma fırsatı buldum ve gezinizi bir solukta okudum.
Harika bir tura daha imza atmışsınız. Sizlere imrenmemek elde değil. İnşallah birgün Konya'ya gelip sizlerle bir kamplı tur yaparız. Fotoğraflar için ellerine sağlık Mesut abicim...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: sgtalper