Gökova Bisiklet Turu- 2009

Scudo

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
Değerli Bülent Savran hocam iyiki varsınız,düzenlemiş olduğunuz.Gökova bisiklet turu 2009 yollar hepimizin çok gzl geçti ve sizinle gurur duyuyoruz.Sizinle olan başta ufak bır anlasmazlıgıda anılarımda anlattım.Ama iyiki ısrar etmişim ve katılmışım sizi gayet iyi anlıyorum.Çünkü geldim ve katıldım çok degerli arkadaşlar edındım ve sizleri kazandım bu benım için mutluluk verici bir olaydır.İlişkilerimizin devamını diler ileriki turlarda buluşmak dileğiyle hatam olduysa hocam tekrar özür dilerim.Bisiklet kullanmayı sevıyorum.Bisikletsiz bir hayat düşünemiyorum.sağlıcakla kalın sizi hiç unutmayacağım.Çanakkaleye beklerim hocam kendinize iyi bakın iyi varsınız.

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Merhaba....

Yıllardan sonra İst.dışına çıkabilmek güzeldi... Yıllar önce oto ile gezdiğim yerleri bisi.ile aşmak yorucu ama keyifliydi..Mutlu döndüm..
Aslında 5 günlük bisi.gezisiydi Marmaris'te son buluyordu...ama son anda 3 günlük alternatif tura da katılmaya karar verdik..

Çok renkli, çok hareketli, çok katılımlı ( 100 küsur bisikletli..) ve çok yokuşlu bir turdu..
İlk defa şehirlerarası bu kadar uzun bir tura katıldım..
ilk defa çadırda kaldım..
İlk defa 10 km.si devamlı yokuş olan , 65 km lik bir yolu aştım....
İlk defa kaplıcaya gittim..
Aynı gün içinde hem sıcak suya girdim, ardından çamura bulandım, sonra gölde hem yüzdüm hem paklandım....
Son günü tamamlamak kısmet olmadı..sağlık olsun dedik..
Yine de yağmur bardaktan boşanırken başımızın üstüne , kaplıcada sıcak suda olmak hem çok hoş, hem de komikti..

Çadır kur...bir gece yat...Sabah 7 de kalk..çadır topla...km.lerce pedal bas....
Ve bu hergün yapıldı..Hala inanamıyorum kendime...

Çok güzel arkadaşlıklar, yardımlaşmalar, yokuşları aşmanın verdiği keyif ve mutluluk..
Mavi gökyüzünün, ve etrafınızı saran yeşilliğin ortasında, yollarda dostlarla olmak güzeldi, yeni dostlar tanımak da öyle..
Sevgili arkadaşlarım ; Günkut, Filiz ve Çetin, sizlerle olmak güzeldi..Paylaştığımız her şey için teşekkürler..

Bu turu düzenleyenleri ,emeği geçenleri can-ı gönülden kutluyorum.
Bizlere yaşattıkları güzellikler için çok teşekkür ediyorum..

Seneye Allah hastalık ve keder vermezse yine buluşmak üzere………..sevgilerimle…

Antalya’lı, Bergamalı,İzmir’li ,Edirne’li ,Muğla’lı…kısacası Gökova turuna katılan tüm dostlara selam olsun…. Sibel
.
.

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@çirkin

Hep parayı düsünmeyın arasıra sızde katılın bu güzelliklere sizinde hakkınız.Parayla sadet olmaz.....

@purplesky

Adanan hocam bende ıngılızceyı ögrenmek ıstegındegım.Yardımcı olursanız memnun olurum.

@LAYKOPEN

Vardı ama ısteklı olman lazım.Ben katıldım ama çok ısrarla ıstedım.......

@Berker Kartel

Selam kardeşim bende oradaydım.Kalabalık oldugundan demekkı karsılasamadık tanısmak ısterdım...

@purplesky

Adnan hocam güzel bir organızasyondu emeği geçen herkese teşekkürler.Bu arada 18 mart ünüversitesindeki bisikletçi arkadaşı buldum tanıştık beraber turlar yapacagız inşallah bilginiz olsun saglıcakla kalın.....Çanakkaleden sevgiler..

• Beğen
Tepki
51
@naz34

sibel hanım bu keyifli tura bende ilk defa katıldım sizin gibi değerli dostlarla tanışmaktan mutluyum sene ye görüşmek dileğiyle hoşça kalın sevgiyle kalın bilal çakır antalya

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Sibel Hanım, sizinle ve diğer bütün dostlarla pedallamak çok güzeldi; organizasyonun kazasız belasız bitmesi katılımcıların sayesinde oldu.Biz de sizlere teşekkür ederiz. Birlikte tekrar pedallamak dileğiyle...
@naz34

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@akdenizlim2005

Merhaba
Teşekkürler Bilal bey ben de hem sizi tanıdığım için, hem de daha önceden tanış olduğum Antalya'lı dostlarla Gökova turunda da karşılaştığım için mutlu oldum...:)

Not: Aaaaaaaaaaa....! Antalya'lı bisi.dostlarıyla görüşmek için 2010 Gökova turunu mu beklememiz gerekecek..:D
Oysa benim ( kısmetse ) Kasım sonunda Isparta'ya gitme niyetim var ( tabi bisi.m de gelecek benimle )..
Belki oradan da Antalya'ya geçebilirim... Görüşmek üzere ...
esenkalın.......
.
.

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@purplesky

Adnan bey merhaba

Hayatımın ilklerini yaşadığım Gökova turunun, hala etkisindeyim inanın..

İstanbul içi uzun yol gezilerine çok gittim ama şehirlerarası tur yolculuğunu çok farklı bir olay..
Şehirlerarası uzun yol acemiliğime rağmen, gösterdiğiniz hoşgörü için, verdiğiniz destek ve moral için ayrıca teşekkür ediyorum sizlere..
Benim için herşey çok heyecan verici, etkileyici ve çokkk keyifliydi..

Seneye ( tecrübe kazanmış bisi.sürücüsü olarak :p ) yine siz dostlarla birlikte o güzel yolculuğa çıkmayı çok isterim..

Bu güzel yolculuğu organize edenlere sizin şahsınızda bir kez daha teşekkür ediyorum..

Tekrar görüşünceye kadar sağlıcakla kalınız........
.
.

• Beğen
Tepki
51
@naz34

slm sibel hanım
elbette seneye gökova turunu beklemeyelim ıspartaya geldiğinizde haberim olsun beraber keyifli turlar yaparız gsm numaram 0 532 79 69 869 sevgilerimle bilal çakır hoşçakalın sevgiyle kalın:)