Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GÖkova Bİsİklet Turu 2009 Yollar Hepİmİzİn PaylaŞalim 3

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında İrfan Aşıroğlu tarafından paylaşıldı.

1. İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Sabah erken kalktık cadırlarımızı topladık,kahvaltıdan sonra dık yokuslar bızı beklıyordu kondısyonu ıyı olmayan arkadaşlar erken yola cıktılar.Bır ıkı arkadaş en son yola çıktık rampalar bana mısın demedı o dik mazı dagı rampalarını rampa cıkmakta zorlanan arkadasları sollayarak geçtım ve ftf çekmeyıde unuttuk kusura bakmayın bu etkınlıkte kendımı kanıtlamalıydım.Ama hata yapmısım bu bır yarış degil doğayla buluşum gzl bır gün geçırmektı ben bunu geç anladım,bastım pedala

İşte zeynep hanım mazı dağı rampalarından sonra çay molası ondan sonra mumculara kadar yol bozuk ve yokuş aşağı ıneceğiz yolu bilen arkadaşlar uyarıda bulunuyorlar

Yorgunluktan sonra serkan kardeşim birsen hanıma masaj yapıyor.

Mazı dagından sonra mola yerınde önden gelen arkadaşlarla toplu bir görüntü daha arkada gelenler var.

Mumcularda ogle yemeği sonrası parkta gokan ve ben

Mumcularda hasan abıle hatıra ftf marmarıs rampalarında daha sonra hasan abıle kapıstık ama benı gecemedı ulen canakkalelı bıdahakı sefere rövanşı alırım dıye ayrıldık ama ben her zaman hazırım,hasan abi

Adnan hocanın annesı bızi güler yüzle karşıladı ondan allah razı olsun çikolatalarınıda yedik enerjimizi arttırdı sağlıcakla kal anacığım.Bir dahaki turda görüşmek dileğiyle

İyiki varsın Bülent hocam

Artık yola koyulma sırası bodruma doğru pedal basıyoruz.Bodruma toplu olarak gırecegız ve bodruma 5 km kala toplanıyoruz.Bayan arkadaşların görüntüleri

Ben yıne guruptan kopmuşum bodrumun güzelliğine dayanamadım.O bodrumun güzelliklerini sergileyemeden hızla bodrumla kucaklastım arkama baktığımda kımseler yoktu neyse beledıyeye uğradım gümbetteki zetaş tesıslerıne nsl gıdıcegımı sordum daha 7 km denız kenarını takıp etmemı soyledıler ,

ben yıne yapacagımı yapmıştım.Değirmen tepesınde anca şu ftf yoldan geçen birine çektırebıldım.

Kampa geldıgımde çadırları kurduktan sonra deniz harika bu suya girilmezmi şöyle bir açılmısım gerıye baktığımda 500 metreyı geçmış neyse güneş batmak üzereydi anca bu pozu çekebıldım.

Aksam yemegınden sonra beledıye baskanının işlerinin yoğunluğundan dolayı eşlerı geldıler Bülent hocam tşk dıle getırdı.

Çökertme-Bodrum:65 km

Yarın feribotla Datça görüşmek dileğiyle takip etmeye devam edin

2. Kamil Tabak

Kamil Tabak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler, foroğraflar güzel, katılımcılar sıcacık.
    Turlarımızda kesinlikle grubun en ağırına göre ve topluca hareket ederiz. Sizin kopup gitmeniz, olayı yarış gibi algılayış ve sizin deyişinizle kendini ispat çabası bence gerekli değilmiş. Potansiyeli azda olsa grupla uyumlu olmalıydınız diye düşünüyorum. sağlıcakla kal Çanakkaleli pedalşör arkadaş

İrfan Aşıroğlu bunu beğendi.
  3. İrfan Aşıroğlu

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Haklısınız turları hep yanlız yaptıgım için ıkı ay içınde 3500 km yapmısım.Kendimi alamıyorum boyle bır etkınlığede yenı katılmam bırde gokovanın ılk sayfasını okursanız.B u etkınlıge bastan kabul edılmeyişim.Herhalde ondan olacak kendımı frenleyemedım,bende zaten farkındayım.Bu bir yarış degil anlıyorum ıkazınız ıçın tşk ler.

4. İrfan Aşıroğlu

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Haklısınız turları hep yanlız yaptıgım için ıkı ay içınde 3500 km yapmısım.Kendimi alamıyorum boyle bır etkınlığede yenı katılmam bırde gokovanın ılk sayfasını okursanız.B u etkınlıge bastan kabul edılmeyişim.Herhalde ondan olacak kendımı frenleyemedım,bende zaten farkındayım.Bu bir yarış degil anlıyorum ıkazınız ıçın tşk ler.

İstanbuldan gelışi bandırma tarafından yapmıştım.Nasip olursa o koru daglarını pedallayıp ıstanbula gıtmek ıstıyorum bır gun belırlıyelım eşlık edermısınız.

5. ralakoç

ralakoç Üye

Seviye:
    Evet İrfan Kardeşim,

Gökova'da olduğu gibi kuvvetli pedallarının sonsuza kadar dönmesini dilerim. Keşke, köyceğize giderken o taze meyve sularını kaçırmasaydın. Ayrıca, bir tur böylesine doğa harikası bir bölgede bu kadar güzel organize edilebilir. Eminim herkes şimdiden gelecek yılı iple çekmeye başlamıştır. Muğla Bisiklet Derneğine ve destekleyen kuruluşlara çok teşekkür ederiz.

Ruhi ALAKOÇ

6. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    ayaklarınıza sağlık neşeniz daim olsun:)

7. İrfan Aşıroğlu

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Sizi geçtıgımde bana gaz vermeseydınız içerdim ama daha gokova kavsagına gelmeden nar sularından içmiştim.Seneye inşallah içeriz ruhi bey ama bana belli olmaz bakarsın bu ay bır tur daha yaparım.

8. semra çetindağ

semra çetindağ Üye

Seviye:
    çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflarda çok güzel ,pedallarınıza sağlık ...

9. İrfan Aşıroğlu

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Çanakkaleden katılan sadece bendım,nsp olursa artık her sene katılırım,kaçırmam bu turları çok gzl vakıt geçırdık gzl arkadaslıklar kurduk sızınde boyle turlara katılımınızı tavsıye ederım.

10. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

İrfan arkadaş merhaba :)
    Paylaşımınız için teşekkürler..
    Fotolarda da olsa tekrar görmek güzel pedal arkadaşlarımızı...
    Sevgili Serkan, Birsen, Gökhan, Hasanbey,,, sevgili Zişan anne, Bülent Savran bey...Tüm dostlara selam ve sevgiler ..........

Egenin, Gökovanın mavi-yeşili insanda alışkanlık yapıyor ....
    Daha yeni dönülmesine rağmen yeniden o yollar çağırıyor insanı değil mi..?:p
    Ne diyelim..Allah hastalık ve keder vermezse seneye belki yine kısmet olur o güzelliklerde eski-yeni dostlarla pedallamak ...
    Kimbilir belki de daha kısa sürede o yollarda buluruz kendimizi...belli mi olur....?:D

Güzel dostluk ve dayanışma içinde, hepbirlikte keyifli sürüşlerde pedallamak ümidiyle,..
    Sağlıcakla kalın............Sibel..
    .
    .

11. İrfan Aşıroğlu

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Sibel hanım merhaba
    Yorumunuz için teşekkürler....
    Bu kadar gzl manzaralar,bu kadar gzl arkadaşlık ortamında yaptıklarımız az bıle
    keşke köyceğizde yağmur yağmasa idi program daha uzasaydı dıyorum.ama
    nasip bu kadarmış yağmurdada pedal basmanın güzelliklerini hissetmek ayrı
    bir duygu hele o sultaniye kaplıcalarındakı çamura bulanıp denize gırmek ardından o dogal şifalı kaplıca suyunda yağan yağmurda arkadaş sohbetlerini
    hiç unutmayacağım.İnanırmısınız seneyı beklemeden oralara yıne gitmek o havayı teneffus etmek istıyorum.Müsait arkadaş gurubu olduktan sonra niye olmasın,hep istemişimdir,Fethiye,Kaş,Antakya ve Antalyaya kadar inmeyi aslında bu mevsımlerde oraları daha gzl oluyor yazın kavurucu sıcağında gitmektense bır program yapmam lazım tekrar gzl yorumun için tşk kendinizi iyi bakın çanakkaleye yolunuz düşerse bir açık kapınız olduğunu unutmayın.Sağlıcakla kalın......İrfan..

naz34 bunu beğendi.
  12. İrfan Aşıroğlu

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba sibel hanım

Az önce bodrum aktur tatıl sıtesı arasınıda yayınladım yorumlarınız beklıyorum.Sizinde eskı datçada can yücelin evının önündeki resmınızıde görebilirsiniz.Saglıcakla kalın...

naz34 bunu beğendi.