Gökçekaya(SakarıKaracaören) gezisi

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
Son zamanlarda aşırı şekilde üzerime gelen hayatın yukunu hafifletmek birazda kafa dağıtmak için hafta başı battalcan arkadaşımla beraber karalaştırdığımız geziye cıkmaya karar verdik daha sonra elinde olmıyan nedenlerden dolayı battal namı dier gokhan aramızda olamadı ben ve daimi yol arakadşım semih sabahın altısında ikimizde gece hiç uyumadan doktorlarda buluştuk ben sabaha kadar bi arkadaşımla msnde kavga etmiştim ve semihde gece 3 30da eve girmişti sabah ayazı nı yiyince biraz kendimize geldik işte ilk foto:

(link)

Mesafe uzun ve hava sıcak olucaktı o yuzden bi an once yola koyulduk fotorafla pek urasamadık nerdeyse hiç durmadan bir saat kırk dakika gittik gündüzler köyüne vardımızda semih gecen sefer gurupla 5 saatte geldimiz koyu bi anda gorunce baya sasırdı koyleri transit geçip ufak bi ihtiyac molası verdik

(link)

(link)

(link)

(link)

Yol bi yerden sonra asval olmaktan cıkıp stabilize yola döndü yaklaşık altı km kadar yol bisikleti kullandığım için benim için bi nevi işkenceydi ama sessizlik o kadar guzeldiki şehir hayatından uzak o anlar bile zevkliydi stabilize yolun başında bi sürü yola giren motoru kovaladı bizde köpeklere uzaktan uzaktan bakış attık : )

(link)

(link)

(link)

Nihayet asvalt ver rampaların başlangıcı yaklaşık bi 7-8 km rampa tırmanışı bizi bekliyor..

(link)

Rampanın sonuna doğru iki ufak mola ikincisi çeşme başında

(link)

(link)

Ve tırmanış sona eriyor 15 km lik bi inş bizi bekliyor haliyle cok fazla foto cekemioruz..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Ve nihayet vardık fakat hem uykusuzluk hem yorgunluk hem açlık kimsenin aklına foto cekmek gelmiyor artı olarak bide ölen sıcağı eklenince tam oldu herşey yemeğimizi yiyip baraj işletmesinin kahvesinde soda içerken ancak akıl edebildik bi iki kare çekmeyi

(link)

(link)

Ve son fotoğraf köyün hafif yukselişten sonraki goruntusu donuste yorgunluk uykusuzlukla birleşince üstüne öğlen sıcağıda eklenince tam oldu foto cekmek kimsenin aklına gelmedi üstüne üstük donusun son 20 km sinde yuağmur ve belediyenin veya kara yollarının sdece zivt döküp bıraktığı yolla karşılaşınca hiç mi hiç düşünmedik bile ilginc bi gun oldu sabah 6-9 arası üşüdüm 9-16 arası yandım 16-20 arası ıslandım ve zivtlendim ortaya karşık kokteyl gibi bişi oldu :D yanımda bana eşlik eden semihe başta gelicem desede sonradan caya gökhana okuyan yorum yapan herkeze teşekkür ederim :D

Toplam Mesafe:173.5 km
Ortalama hız: 16.8
Toplam Ascent(tırmanış):560m
Sıcaklı Ort: 18 Max:34
(link)

Scudo

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
abi güzel bi gezi olmuş :) sabah yola çıkmadan kanıma gir ahımı al ondan sonra böyle kokteyl olursun işte :) gerçekten orda olmayı isterdim ama umarım bu hafta sonu bişeyler yapabiliriz...

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Ayaklarınıza saglık dostlarım mukemmel bır gezı olmus sızınle o yollarda olmayı cok ısterdım cunku ıkınızde super yol arkadasısınız!Dostlugumuz ve pedallarımız daım olsun!
Saygı ve sevgılerımle...!

• Beğen
Tepkiler: jemboy

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
İki vefakar dostu bir arada resimlerde de olsa yeniden görebilmek ne güzel. Gurup halinde yapılan turlarda maalesef tempo düşüyor ve bekleme sürei uzun oluyor. Buna rağmen gurup gezisinin tadıda bir başka oluyor. Sayenizde Eskişehiri ve doktorları yeniden gördüm. Gökçekayaya sizlerle birlikte pedal bastım. Sonbaharda sizlerle beraber olup pedallayabilmek için Eskişehire bir kaçamak yapacağım. Belki yine Yalovadan Eskişehire kadar pedal basarım ve sizlerle öncekinde olduğu gibi Bozüyükte buluşuruz. Görüşmek üzere arkadaşlar, hoşçakalın.

• Beğen

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@Bülent ONUTKAN

Saolasın abicim o senin kendi güzelliğin nice güzel turlarda beraber olcaz inş...

@Orhan Kılıç

o senin kendi güzelliğin abicim inş ilerde beraber pedallamak tekrar kısmet olur ...

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Rotanız çok güzelmiş. Paylaştığınız için teşekkürler. Yolunuz her daim açık olsun.

• Beğen

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
cuma nerdesin olum insan kendi gezisine bi ik bişi yazar

outdoor1

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
yok
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Nishiki
@Bülent ONUTKAN

Daha nice gezilerde beraber oluruz bülent abi inş. perşembe gezilerine katılamıyorum kusura bakma Bu arada sendende büyük bir gezi organizasyonu bekliyoruz... :)

@bozuk_para

Sorma ya evde pek durmuyorum söyle bi bakıyorum arada o yüzden geç oldu baya

@Orhan Kılıç

Sonbaharda bekleriz ozaman tekrar sizleri karşılamaktan zevk duyarız saat gün farketmez haber verin yeter orhan abi görüşmek üzere.

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Ayaklarınıza sağlık arkadaşlar.
İyiki uykusuz kalıp turu gerçekleştirdiniz. gayet güzel bir tur olmuş.
Emeğinize sağlık.

• Beğen

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@atakan tosunoğlu

teşekkürler mavili formayı arkadaş forumdan aldı 35 tl ye yanlış hatırlamıosam :D

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Güzel bir gezi olmuş. Katedilen mesafede oldukça iyi. Devamını dilerim. Tebrikler...

• Beğen

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
Paylaşım için teşekkürler, bize oraları gösterdiğiniz için ayrıca teşekkürler.