Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Göbek Seçimi

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında ardadurmus tarafından paylaşıldı.

1. ardadurmus

ardadurmus Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Mrhabalar.Carraro 224 kullanicisiyim.arka gobekten(rublenin icinden.gecen) ses geldigini dusundugum icin (ki bu sesi cozene kdr neler cektim) bu gobegi degistirmek istiyorum.onerilerinizi bekliyorum.cunku secimi neye gore yapacagimi bilmiyorum.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Abdullah.R

Abdullah.R Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir ihtimal yatak somunlarını biraz sıkarak geçebilir. Geçmese bile, sesin göbekle sınırlı olduğundan eminseniz ve tekerin dönüşüne mani değilse, değiştirmeniz şart mı? Büyük ihtimalle hiç bir şey olmaz, en kötü ihtimalle göbek zamanla dağılır, o zaman değiştirirsiniz.

Sesten rahatsız olduğunuz için değiştirmek istiyorsanız, yerini tespit edebilmek için çok uğraştığınıza göre zayıf bir ses olduğunu farzediyorum. Neticede dışarıda bin türlü gürültünün içinde sürüyoruz. Yine de rahatsız oluyorsanız siz bilirsiniz.

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Bence de dağılana kadar kullanın. Bu sürede de iyi bir göbek alana kadar bütçenizi rahatlatmış olursunuz. :) Dağılan göbek te çat diye yarı yolda bırakmaz. Sadece sesi dayanılmaz hale gelir ve o şekilde 1, 2 km daha kullanabilirsiniz. Tabii ki hasar durumuna göre değişir. :)