Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Göbek çanak değişimi nasil yapılır ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında furkan.zaman tarafından paylaşıldı.

1. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar , omrunun sonuna yaklasmis olan arka göbeğimin çanağını ve milini degistirmek istiyorum . canakta puruzlenme milde de hafif yamukluk var. Qr mandalli miller nerede satiliyor . ayni sekilde bu canaklar nerede satilir bir standarti var midir bilmiyorum hiç . yardimci olur musunuz ?
    Bisiklet Göbek Mil Bilya bu linkte birseyler var fakat ayrinti yazmiyor .

Göbek quando high performance gobek diye geciyo , disk fren uyumlu olan model , mtb arka göbeği .

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    göbeğin kendisini mi değiştircen. çanak derken tam anlamadım. içindeki bi parça değil galiba.

3. furkan.zaman

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    @chnkrmz
    Çanak derken bunlardan bahsediyorum abi . bilyalari koydugumuz yuva . gobegi gobek yapan performansini etkileyenler zaten çanak , mil ve bilyalar. Degistirince cok dandik bir göbek olacak belki ama denemekte fayda var. Shimanonun tiagra gobegi var bi tane. Onda da aynı çanak aynı bilyalar aynı mil . bilyali sistemde bu 3 bileseni kaliteli aldiktan sonra göbeğin bir numarası yok gibi , markali olsun yada olmasin. Bilmiyorum yaniliyor muyum ?

chnkrmz bunu beğendi.
  4. furkan.zaman

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Arada gecen surede sorunu su sekikde hallettim . bu canaklar hemen hemen tum gobeklerde ayni. Sadece kenarli mi kenarsiz model mi ona dikkat etmek gerekiyor. Qr mandal uyumlu milleride aliexpressten siparis verdim , internette yoktu benimde bisikletci gezecek vaktim yoktu.