Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GMC mi Bianchi Toro mu?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında drwtsn32 tarafından paylaşıldı.

1. drwtsn32

drwtsn32 Yeni Üye

Öncelikle Selamlar Bisiklet Severler Aranızda Yeni Olmakla Beraber Hemen Konuya Girmek İstiyorum.Hali Hazırda Birkaç Aylık Bianchi Toro ( ki özellikleri buradan görebilirsiniz.) Bisiklet Sahibiyim Memnunumda.Ama İlerleyen zamanlarda bu işi geliştirmek istiyorum ve yaklaşık 2 yıl içinde değiştirmem gerekiyor. bende bugün sitelere bakarken öncelikle toplama bisiklet yapmaya karar verdim ama sonra aşağıdaki bisikleti gördüm birde sizin yorumlarınızı öğrenmek istiyorum aşağıda adresini verdiğim bisiklet bianchi toro dan daha mı iyidir ve tercih edilebilirmi. teşekkürler

http://www.amazon.com/GMC-Topkick-Dual-Suspension-Mountain-Bike/dp/B000BT4W2C/ref=cm_cmu_pg__header

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Türkiye'de bunu bulabilir misin ki?

3. receptimur

receptimur Üye

Seviye:
    bence arka süspansiyonlu alma.....

4. drwtsn32

drwtsn32 Yeni Üye

Amazondan getirtiriz yav o pek sorun olmaz.

dostum ben bu konuyu baya araştırdım ama genel kanı çift süspansiyon al diyor her iki yol tarzında da sorunsuz gidersin deniyor.benim aklıma da çift süspansiyon yattı. hani sanki biraz daha dağ bayırda sürmeye hevesli gibiyim :) sağol önerin için tek süspansiyonun daha artı yanı varsa yazarsan sevinirim.

5. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Amazon'daki bisiklet, özelliklerine göre uygun fiyatlı olmuş.Türkiye'de satılıyor olsaydı 700TL den aşağı olmazdı.
    Yine de özellik olarak giriş sınıfı donanıma sahip.Maşasından, aynakoluna bütün parçaları giriş model.
    Bir bisiklet alayım altımda sürekli yaylansın, konfor önce gelir, performansa gerek yok dersen tabi onu alabilirsin.

Fakat teknik iniş yapanların yarısı bile çift amortisörlü bisiklet kullanmazlar.Ha Türkiye'de ya dandik çift yaylılar var (merdiven inmeyi bile unutun), ya da gerçek çift amortisörlüler var (bu işten anlamayanlar için uçuk gelebilecek fiyatlara sahip görünüyor ama değil)
    Bu yüzden eğer gerçek çift amortisörlü, hem konforlu, hem performanslı bir bisiklet istiyorsan;
    http://www.scottusa.com/us_en/product/1665/16091/spark_60

Böyle bir bisiklet almalısın.Daha aşağı fiyata gerçek çift amortisör keyfini almak mümkün değil.
    Eğer bütçeni aşıyorsa tek amortisörlülere bakmalısın.