Gİzemlİ Yolculuk-1(colorman)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@haluk akalın

• Forumdaki konumun sessizliğini bozan güzel msjın için teşekkürler Haluk Abi tekerlek dedinde umarım tekerlek patlakları sorurunu halletmişsindir:D kendine ve pedalına iyi bak :in: :Skull-175

Scudo

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
tek başınıza böyle bir tur yapabilmeniz çok güzel.benim tek başıma değil 100 km pedal çevirmek bir tur atasım gelmiyo.gerçekten tebrik ederim.anlatım ve fotoğraflar çok güzeldi.ayağınıza sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@umutkahraman

Teşekkürler Umut gezilerime yaptığınız güzel yorumlar beni çok mutlu ediyor ben tek kardeşim herhalde bu yüzden tek dolaşmayı seviyorum mutlu pedallar

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@UĞUR VURAL.

Uğur bey, her tur yeni bir gizem yeni bir macera... :in: Ve tabii "renk"... Yolunuz açık olsun. :in:

(link)

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
:in: güzel bi gezi olmuşş.. saygıdeğer hemşerimm vural beyy hep arabamla geliyorum oralaraa aslen akşehirliyimm ama yaşam mın safranbolu ve karabük oldugu için bisikletim le gelmemem münkün değil yanlız kafama taktım bir yaz karabükten konya gezisi yapacam inş konyalı hemşerilerimi sizleri ve herkesi davat edecemm bulaşmak dileyle karabük ten saygılarımla ömer kabul

• Beğen

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@omerkabul@ttnet

Selam duyarlı hemşerim Ömer bey öncelikle gezimi beğendiğiniz için teşekkürler ayrıca Konyalı olduğunuzdan dolayı bir kat daha sevinçliyim muhakkak yazınki programda bende yer almak isterim ve davetinizi sabırsızlıkla bekliyorum Konyadan colormanlerden sevgiler :in: :Skull-175

• Beğen
Tepkiler: omerkabul

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@soothsayer

teşekkürler arkadaşım her yer güzel önemli olan bakış açısı :in: :Skull-175

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Sevgili Uğur, çok şanslı birisin. Uzun süredir foruma uğramıyordum, bir baktım senin K dolu gezin yayınlanmış. Beni hoş bir sürpriz bekliyordu, cin gibi bakışlı sevimli KIZIN bana doğru bakıyor. Kızının kıymetini bil, ona tüm sevgini ver ve daima yanında ol. Demek ki yalnız iken ulaşılamayacak ortamlardan uzak durulacak :cool: ..
Gezmen tozman, fotoğrafların süper. Lakin benim için gezin ilk fotoda bitti.
Ailene sevgi ve hürmetlerimi sunuyor, sevgili kızımı yanaklarından öpüyorum :in: . Zihni berrak, bahtı açık olsun....

• Beğen

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@KAMİL TABAK
Yorumun için sıcacık teşekkürler Kamil abi bundan sonra daha dikkatli olurum abicim sizide Keşan Bisiklet grubunuda çok seviyorum sevgiler saygılar :in: :Skull-175

• Beğen
Tepkiler: Kamil Tabak

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Uğur kardeşim çok güzel ve offroadlı bir geziye imza koymuşsun.Resimler harika emeklerine ellerine pedallarına sağlık.Paylaşım için teşekkürler

• Beğen

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@kizak

Rica ederim sizlerin değerli yorumları beni çok mutlu ediyor teşekkürler abicim :Skull-175

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
Gezi güzel ,fotoğraflar güzel birde şu köpekler olmasa ,onlardan çektiğimizi kımseden çekmiyoruz.paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@eminozk

İnanın köpeklerde çorbanın tuzu biberi onlarsız inanın gezimiz heyacansız geçerdi değerli yorumunuz için teşekkürler :in:

• Beğen
Tepkiler: Kamil Tabak

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@ali alper uyar

Değerli yorumun için teşekküerler Alicim sizlerin yorumlarıyla çılgın gezilere yelken açmaya devam :in:

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@UĞUR VURAL.

Denenmiş, işgörür ve ağır bir aparat olmayan, saldırsada masum olan o köpeklere zarar vermeden savuşturulmasını sağlayan DAZER II adlı aleti tavsiye ediyorum bir kez daha :D :) :in:

• Beğen