Giysi ve Malzeme Pazarı!!!

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar yol bisikletimi sattığım için artık işime yaramayan malzemeleri de satıyorum. Kesinlikle takas yoktur. Lütfen uyduruk teklifler vermeyin ve sorularınızı telefon ya da özel mesaj yoluyla iletin. Kargo alıcıya aittir.
05556424699

1. "Castelli Wind 170" Windstopper Ceket. Özel esnek, nefes alan windstopper kumaş. Soğuk havalar için ideal. Kalın ve oldukça hafif. Arkada 3 elastik cepli. Sıfır ve sorunsuz. XL beden. İtalyan kesim. Yani dar ve "L" bedene denk geliyor. 170 lira.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

2. Orijinal Vermarc Quickstep Jersey. L beden. 3 cepli. Bikeandoutdoor'dan sıfır almıştım. Çok az kullanıldı. Neredeyse sıfır gibi. 80 lira. Pazarlıksız

(link)

(link)

(link)

3. Specialized decibel Kask. Yazın aktifpedaldan almıştım. Az kullanıldı. Tertemiz sorunsuz durumda. "M" size. 54-60 cm. 180 lira.

(link)

(link)

(link)

(link)

4. Ritchey Pro Bar Tape. Beyaz. Sıfır. 25 tl. Pazarlıksız.

(link)

5. Cliff Organik enerji barları. Tamamen organik malzemelerden üretilmiştir.
Oldukça işe yarıyor. Nisan 2010 son kullanma tarihli. Karşık aromalı.
18 adet vardır. 9 adedi 40 lira. 18 adedi 80 liradır. Teker teker satılmaz. Pazarlıksız.

(link)

(link)

6. Yol bisikletimi sattığım için artık ihtiyacım olmayan SIDI Genius 5 Pro 2009
ayakkabıları da satıyorum. Çok hafif ve konforlu ayakkabılar. 46 numara. 45 giyenlere uygun.
Yaz boyu kullanılmıştır. Ayakkabıların dışı biraz kirlenmiştir. Mekanızmaları sorunsuz çalışmaktadır. En ufak bir koku yoktur ayakkabılarda. 220 lira.
(Dura-Ace 7810 pedal ve kaller de satılıktır)

The Genius 5 features Sidi’s Millennium 3 sole and a breathable, supple, durable Lorica Microfibre Upper that keeps feet comfortable with cooling mesh inserts. The Ultra SL buckle allows for easy on-the-bike fit adjustment and the soft instep closure system and padded tongue eliminate pressure points. Another feature unique to Sidi, the High Security Velcro® won’t shift or slip. The replaceable heel pad enhances walkability. The Genius 5 is available in Standard or Mega widths.

Features:

• Lorica Microfibre Upper
• Ultra SL buckle
• High Security Velcro®
• Replaceable heel pad

(link)

(link)

(link)

(link)

7. Pearl Izumi Optik Windproof Ceket. Large size. Beyaz transparan. 125 gr. Katlandığında rahatça arka cebe sığıyor. Rüzgar ve su geçirmez. Siyah panelleri esnek malzemeden. 2 defa kullanıldı. Tertemiz. Pazarlıksız 100 lira.

(link)

(link)

(link)

(link)

8. Endura Kolluk ve dizlikler. Birer defa kullanıldı. Tertemiz. Esnek polyester malzemeden. :Windstopper kumaş.
L-XL beden. Kolluklar 30 dizlikler 40 liradır.

(link)

(link)

9. Windstopper esnek kumaştan yapılma başlık. Kask altına giymek için. Markasını hatırlamıyorum. Sıfır. 25 lira. Pazarlıksız.

(link)

(link)

10. Dhb polyester Windstopper yüz maskesi. Sıfır. 20 lira. Pazarlıksız

(link)

11. Pro Blaze mtb ve yola uygun windstopper ayakkabı kılıfı. Bir kademeye kadar su da geçirmiyor. Kullanılmış. Temiz durumda. Bir tanesinin burnu hafifçe delik. 20 lira. Pazarlıksız.

(link)

12. Giyo göstergeli ayaklı pompa. Birkaç defa kullandım. Sorunsuz. 25 lira. Pazarlıksız.

(link)

Herkese iyi forumlar...

Scudo

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
Bere maske ve ayakkabı kılıfları ayrılmıştır.

Sidi ayakkabının fiyatını 200 lira yaptım.

adigehalil

Üye
Tepki
21
mesaj sayım 50'nin altında olduğu için özel mesaj gönderemiyorum. ad/soyad, şube adı yada posta çeki hesabınızı gönderirseniz bugün parayı göndereyim. birde fiyata ptt kargo ücretinide ilave edelim. alıcı ödemeli gönderilmiyor diye biliyorum ptt ile. benim tahmini ölçülere göre yaptığım hesapta 7 lira çıktı kargo ücreti.

link bu: (link)

ad soyad, şube yada posta çeki hesabı ve kargo ücretiyle ilgili mesajınızı bekliyorum.

iyi günler...

Nuran Atakan

Aktif Üye
Tepki
153
Resmen ceyiz dizmissiniz. Cok guzel seyler bunlar. Alacak olanlar gule gule kullansin.

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
Pompa satılmıştır. Sidi ayakkabılar aynı numara mtb ayakkabılarla takas olabilir.

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
@bazooka

Ayırmıştım. Ayırdığım arkadaş almazsa yarın size haber vericem.

Sidi ayakkabılar 180 lira olmuştur. Ayakkabılar Dura Ace 7801 pedal ve kallerle baraber 350 liradır.(Pedalların da fotoğraflarını koyucam)

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
@Sdweer

Pompa, bere, ayakkabı kılıfları ve maske satılmıştır.

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
Gidon bandı satılmıştır. Diğerleri için ilan günceldir. Pazarlık yapılır.

Tepki
3
hocam ilk başta takas yok pazarlık yok diyosun sonrada ayakkabıları mtb ayakkabılarla takas edebileceğini söylüyorsun ve son olarakta pazarlık yapılabilir diyosun nasıl oluyo bu iş anlamadım...iyi satışlar...

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
@Tolga Beşikçi

Eğer iyi okursan (?) pazarlık olmayan ürünlerin yanına yazmışım. Pazarlığa açık ürünlerle ilgili hiçbirşey yazmamışım. Ayakkabılarda pazarlıktan bahsetmişmiyim bi bak bakalım??? Sen burda kendi vaktini öldürüyosun arkadaşım. Abesle iştigal ediyosun. Lütfen bi daha yazma!

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
İlan günceldir. Alınan ürünleri kargoya verdim. Hayırlı olsun.

Bütün ürünler pazarlığa açıktır. Sidi ayakkabılar ve dura-ace pedallar 350 liradır.

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
İlan günceldir. Sıfır ürünleri kaçırmayın

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Ürünler elime geçti. Gerçekten dediğimiz gibi çıktı. Çok teşekkürler...

Hayırlı satışlar...

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
İlan günceldir.

Castelli Ceket 160 lira
Specialized Decibel Kask 160 lira
Sidi Ayakkabı +
Duraace Pedallar 300 lira !
Pearl İzumi Wind Stopper 90 lira

olmuştur. İlgilenenler için diğer malzemelerde de indirim söz konusudur. Kargo bana ait.

samed akman

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Specialized
Günceldir. Yeni fiyatlar:

Castelli Ceket 150 lira
Specialized Decibel Kask 150 lira

Sidi Ayakkabı +
Duraace Pedallar 280 lira !
Pearl İzumi Wind Stopper 85 lira