Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giving Assistant ile Paypala İade Almak(Banggood Yüzde 5, Gearbest Yüzde 12)

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Erdem Şiğva tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Şiğva

Erdem Şiğva Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bunu burda paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama bilmeyenler vardır, çoğu kişinin işine yarayabilir diye paylaşıyorum.

Donanımhaber linki(paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama daha çok tecrübe mevcut orada isteyen kontrol edebilir.): Paypal'ı Olan Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %12, Banggood %5 iade)

Giving Assistant - Save money, support charity, shop responsibly

Bu site türkiyedeki avantajixe benziyor. Yaptığınız alışverişler üzerinden iade alıyorsunuz. Gearbestten %12,
    Banggood dan ise 3% standart olarak verilen iade, 7% kıyafet moda kategorilerinden verilen iade, 5% elektronik kategorisinden verilen iade, 3% telefon ve tablet kategorisinden verilen iade alabiliyoruz.
    Başka siteler de mevcut iade veren ama benim ve çoğu kişinin işine yarayan 2 site bunlar diye bunları yazdım sadece.

İadeler(ben gearbestten yaptım alışverişi o yüzden sadece onun üzerinden konuşuyorum büyük ihtimal banggoodda da aynıdır.) alışverişi yaptıktan sonra 3-4 saat içinde hesaba geçiyor ve 5.01 dolar üzerinde iade alabiliyorsunuz. İadelerin paypal hesabına geçme süresi 2 ayı bulabiliyormuş önceden iade alanların söylediğine göre. Benim 5.55 dolarım var hesapta daha iade almadım paypaldan ama alanlar mevcut forumdonanımhaber sitesinde.

Givingassistant sayesinde Original XiaoMi Yi 1080P Ambarella A7LS WIFI Sports Action Camera bu xiaomi yi kamera 61 dolara geliyor. Ayrıca gearbest puan sistemini kullanarak da 43 dolara almak mevcut. Puan sistemini bilmeyenler google a gearbest puan kazanma yazarlarsa güzel bir video var ben oradan tam anlamıyla öğrenmiştim.

İade almak için alışverişi nasıl yapacağız?
    Paypal hesabına geçmesi için ne yapmamız gerekiyor?
    Referans sistemi nedir?

Not: Referans konuda paylaşmak yasak olduğu için lütfen paylaşmayınız.
    Not2: Mümkünse referans isterken daha önceden kimseye referans olmamış kişilerden referans isteyiniz ki herkes kazansın.

Umarım faydalı bir konu olmuştur. Dediğim gibi bu konuyu paylaşmak yasaksa lütfen uyarınız ona göre kaldırayım konuyu veya yöneticiler silerler konuyu. Başka sorularınız olursa bilgim dahilinde cevaplarım. Çekinmeden sorabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

• 11.png
      11.png
      Boyut:
      293,2 KB
      Okunma:
      2
    • 12.png
      12.png
      Boyut:
      250,8 KB
      Okunma:
      1
    • 1.png
      1.png
      Boyut:
      187,5 KB
      Okunma:
      1
    • 2.png
      2.png
      Boyut:
      234,7 KB
      Okunma:
      1
    • 3.png
      3.png
      Boyut:
      227,5 KB
      Okunma:
      1
    • 222.png
      222.png
      Boyut:
      258,8 KB
      Okunma:
      1
    muhyt ve Oğuzhan Y. bunu beğendi.
  2. asipahi

asipahi Yeni Üye

Seviye:
    ben de referans olmadım. isteyen olursa özel mesaj atabilir.