Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Git-Gel Ümraniye-Cadde Bostan arası 51km olur mu?

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Muzaffer Gül tarafından paylaşıldı.

1. Muzaffer Gül

Muzaffer Gül Üye

Seviye:
    Evet sayın forum üyeleri,
    Bugün sabah saat 10:30 da Ümraniye den çıktığım, Ataşehir'e girdim çıktım(bayağa lüküs bir semt olduğuna bir kere daha şahit oldum. Brunç yapanlar sabah sabah kebap yiyenler, vs.) ve Bostancı sahil yoluna ulaştım. Bisiklet yolunda başından sonuna sanırım 3 tur attım(parku 8 km. sanırım). Çünkü kafanda helmet olasına rağmen beynim sıcaktan bunaldı. Sonra saat 16:30 civarı eve döndüm.

Not:
    1- İyi ki yüzüme, enseme ve kollarıma güneş kremi sürmüşüm. Güneş yanığı acısı çekmiyorum,
    2- Telefon şarjımı fullemeden çıktım yola doalyısıyla güzergahı sizlerle KML dosyası olarak paylaşacaktım ama hedefim olan 50km yi geçmişim.(Kendimi tebrik ederim)
    3- Bostancı sahil yolunun bisiklet parkuru çok güvenli ancak öğlenden önce...Zira küçük çocuklar, köpekler ve tehlikeli sürüş yapan gençler biraz can sıkıyor.
    4- Bir dahaki sefere 3pot alacağım yanıma. Kendimi de fotoğraflamak için.
    5- En önemlisi kazası belasız gittim geldim.(Takılable söküleybıl arka tekerim yerinden oynadı. Onun da kelepçesini sıktım sorun kalmadı.)
    6- Acayip yoruldum. Ömrü hayatımda 1 kerede aldığım en uzun mesafe yol.

Bunları sabırla okuyan siz değerli forum üyelerine de ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Yarın sabah nasıl uyanacağım(ağrı sızı bakımından) çok merak ediyorum.

Herkese saygılar sunarım,
    Kazasız, keyifli sürüşler dilerim.

2. M. Yılmaz

M. Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Tebrikler.
    Daha uzun turlardada görürüz seni umarım. En önemlisi turu kazanız belasiz bitirmen.

Kazanız nice turlara. Bol pedallar.

3. özcan böcek

özcan böcek Üye

Seviye:
    iyi bi tur olmuş bnce :)
    bnde ilk uzun turumu bostancı - darıca yapmıştım.
    bu zevki aldığın zaman bırakamazsın :D
    bol bol pedallamalar :)