Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giro dell'Emilia 1.HC 9 Ekim'de

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Cem Unden tarafından paylaşıldı.

  1. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Sonbaharın en önemli bisiklet yarışlarından Giro dell'Emilia 2010 , 9 Ekim 2010'da İtalya'da koşulacak. Geçen sene Robert Gesink(Rabobank) kazanmıştı.

    Sassuolo - San Luca 198.2km

    Cumartesi 9 EKİM
    Raisport 2: Türkiye saati 15.00 naklen
    Raisport 1: Türkiye saati 17.00 naklen

    Robert Gesink , TdF 2010 Genel Klasmanda 6. oldu
    [​IMG]

    Katılan ünlüler
    Rabobank
    1 Robert Gesink (Ned)
    2 Mauricio Alberto Ardila Cano (Col)
    3 Dmitry Kozontchuk (Rus)
    6 Bauke Mollema (Ned)
    8 Laurens Ten Dam (Ned)

    Astana
    11 Paolo Tiralongo (Ita)
    12 Assan Bazayev (Kaz)
    13 Dmitriy Fofonov (Kaz)
    14 David De La Fuente Rasilla (Spa)
    17 Maxim Iglinsky (Kaz)

    Liquigas - Doimo
    21 Vincenzo Nibali (Ita)
    27 Sylvester Szmyd (Pol)

    Lampre -Farnese Vini
    31 Andrey Kashechkin (Kaz)
    33 Diego Ulissi (Ita)
    37 Marco Marzano (Ita)

    Team Katusha
    41 Alexandre Botcharov (Rus)
    42 Pavel Brutt (Rus)
    43 Giampaolo Caruso (Ita)
    44 Serguei Klimov (Rus)
    45 Luca Mazzanti (Ita)
    46 Evgeny Petrov (Rus)
    47 Alesandr Pliuschin (Mda)

    Team HTC - Columbia
    51 Michael Albasini (Swi)
    54 Maxime Monfort (Bel)
    56 Kanstantsin Siutsou (Blr)
    58 Peter Velits (Svk)

    Omega Pharma-Lotto
    61 Jan Bakelandts (Bel)
    64 Matthew Lloyd (Aus)
    66 Jean-Christophe Peraud (Fra)
    67 Jurgen Van Den Broeck (Bel)

    Team Saxo Bank
    81 Andy Schleck (Lux)
    82 Fabian Cancellara (Swi)
    83 Fränk Schleck (Lux)
    84 Gustav Erik Larsson (Swe)
    85 Jakob Fuglsang (Den)
    86 Chris Sörensen (Den)

    Ag2R La Mondiale
    91 Rinaldo Nocentini (Ita)
    92 Guillaume Bonnafond (Fra)
    94 Alexander Efimkin (Rus)
    98 Tadej Valjavec (Slo)

    Garmin - Transitions
    101 Thomas Danielson (USA)

    Quick Step
    111 Carlos Barredo Llamazales (Spa)
    112 Dario Cataldo (Ita)
    114 Davide Malacarne (Ita)
    116 Branislau Samoilau (Blr)

    ISD - Neri
    141 Giovanni Visconti (Ita)

    Androni Giocattoli
    161 Michele Scarponi (Ita)
    163 Leonardo Bertagnolli (Ita)

    Colnago - CSF Inox
    191 Domenico Pozzovivo (Ita)

    Cervelo Test Team
    201 Davide Appollonio (Ita)
    202 Iñigo Cuesta Lopez De Castro (Spa)
    203 Philip Deignan (Irl)
    204 Volodymir Gustov (Ukr)
    207 Daniel Teklehaymanot (Eri)
    208 Xavier Tondo Volpini (Spa)

    Vacansoleil Pro Cycling Team
    211 Riccardo Ricco' (Ita)
    212 Matteo Carrara (Ita)
    214 Johnny Hoogerland (Ned)

    Miche
    221 Stefan Schumacher (Ger)
    228 Volodymyr Zagorodny (Ukr)
     
    özgür kural ve Ercan Saygılı bunu beğendi.
  2. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Allah bu RaiSport yöneticilerini bildiği gib iyapsın . Yayın akışı çok problemli . Yarış yayını şu anda başladı .Saat 18:33 .RaiSport 1
     
  3. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Son 2 km'ye 10-12 kişilik grupla gelen yarışçılar ,2 kilometrelik dik yokuşta dağılmaya başladılar . Son 300 metreye Robert Gesink , Scarponi , Daniel Matrin , Kolobnev ve Nibali birlikte geldiler .

    Son metrelerde Kolobnev ve Nibali gruptan düştü. Son 50 metrede Gesink şaha kalktı ve yarışı aldı.

    1.Robert Gesink
    2.Daniel Martin
    3.Scarponi
    4.Kolobnev
    5.Nibali
    6.Pozzovivo
     
    Ercan Saygılı, bikerboy ve fecredall bunu beğendi.
  4. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Resmi Sonuçlar

    1 Robert Gesink (Ned) Rabobank 4:49:14
    2 Daniel Martin (Irl) Garmin - Transitions 0:00:01
    3 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 0:00:09
    4 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:00:11
    5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:13
    6 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago-CSF Inox 0:00:16
    7 Jerome Coppel (Fra) Saur-Sojasun 0:00:24
    8 Xavier Tondo Volpini (Spa) Cervelo Test Team 0:00:40
    9 Riccardo Ricco (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:50
    10 Patrik Sinkewitz (Ger) ISD - Neri 0:00:54
    11 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 0:01:14
    12 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:17
    13 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago-CSF Inox
    14 Chris Sörensen (Den) Team Saxo Bank 0:01:26
    15 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
    16 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:33
    17 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
    18 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
    19 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo
    20 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:37

    Robert Gesink

    [​IMG]
     
    samet okuyucu ve mcanb bunu beğendi.
  5. samet okuyucu

    samet okuyucu Üye

    Kayıt:
    19 Haziran 2010
    Mesajlar:
    66
    Beğeniler:
    22
    Şehir:
    istanbul
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    tüh ya bende bekledim başlamayınca kanalı deyiştirmiştim.