Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giresunlu Bisikletci

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında mustafakoc tarafından paylaşıldı.

1. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:

2. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    hocam ailecek hoşgeldiniz bahar geldi ondan sonra yaz yayla zamanı görüşmek üzere

3. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    ailecek bisiklet kullanıyoruz.resimlerimi beğendiğinizi umuyrum.bundan sonraki turlarda daha cok resim ve fotoğrafımız olur.havalar ısınıyor,yayla turlarına başlama zamanı geliyor 10-15gün sonra yaylalara çıkarız.gitmek isteyen arkadaşlar foruma yazsınlar ilk etapta kulakkaya ve bektaş olabilir eğer kar varsa geri döneriz.ilkbaharda karda foto iyi olur.bu tura giresun,ordu ve çevresindeki bisikletçiler katılabilir.

4. funq

funq Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    hepinize kask lazım :)

iyi turlar dilerim

5. Selami Daban

Seviye:
    hocam daha dün bir bu gün iki derecen artmış bu dereceleri kim veriyor millet 13 yaşından beri bisiklet biniyoruz yarışlarada katıldık antrenör de olduysak gene de başaramadık desene kendimi kötü hissettim hocam size karşı değil yanlış anlamayın bu serzenişim yöneticilereeeee belki bi gün ailecek bineriz bisiklete ama bizde annem dışında herkes bisiklete biniyor heh heh heh kıskandım açıkçasıı teşekkürler

Taner Yavuz bunu beğendi.
  6. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba,dereceniz yaptığınız yorumlara yapılan teşekkürler ile artıyor .Teşekkür eden kişinin puanlama gücü fazlaysa size ettiği teşekkürün gücüde o kadar fazla oluyor:in:

Selami Daban bunu beğendi.
  7. Selami Daban

Seviye:
    eyvallah biz hep birlikte pedal basıyoruz hepimiz bir aileyiz teşekkürler mustafa hocam benim için değerli bir şahsiyettir ayrıca bunun içinde size (forum yöneticilerine) ayrıca teşekkür ederim.:in:

8. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    Bu pazar Giresun bisikletçileri Çaldağ,İnişdibi beldeleri istikametindeki turlarına başlıyor.Daha önceden Çaldağa kadar yapılan turlar bu hafta İnişdibine uzatıldı.Ayrıca yaylaya gitmek isteyenler yola devam ederek tırmanışı sürdüreceklerdir.Katılmak isteyenlerin yarın 09.00a kadar Batlama yolu sapağından kalkış yapılacaktır.

9. Selami Daban

Seviye:
    olur hocam siz başlayın ben yetişirim size ama yaylaya kadar çıkamam öğlen sularında geri dönüş yapıcam inişdibine kadar size eşlik edebilirim bi aksilik olmazsa:in:

10. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    Bugünkü bisiklet turu baylı,bayanlı 10-15 kişilik bir grupla beraber Çaldağ beldesine gidildi.Orada çaylarımızı içtikten sonra Manar mevkisinde çok güzel doğal bir ortamda kahvaltı ve köfte yedik.Hazırlayanların eline sağlık.Benim fotoğraf makinem olmadığı için görüntü koyamadım.selami kardeşim sözvermesine rağmen gelmedi.gelmemesi ile ilgili herhangibir şey söylemedi.Bizide aramadı. Sanırım çok önemli bir işi çıktı ve bizi aramayada vakit bulamadı.Eğer o olsaydı fotoları çekip yerleştirirdi.Görüntülerimizde sayfamızda yer alırdı.
    Geçen haftalarda tura gelen Müslim kardeşim bu hafta yoktu. Kenan ve Hüseyin,başlangıçta olmalarına rağmen son turlarda görünmemeye başladı.İnşallah daha sonraki turlarda kalabalık bir ekip oluştururuz.

11. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    yawhocam geç haberim oldu biliyorsunuz biz her zaman hazırız turlara haftaya inşallah..

12. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    böle bir bisiklet ailesi olduğu için çok duydulandım valla nedim herşey bisikletçiler için

mustafakoc bunu beğendi.
  13. Selami Daban

Seviye:
    bu hafta dinlendim enerji depoladım hava şartları uygun olursa güneşle birlikte kümbete yolculuk var duyurulurrr:D

14. ismail demirel

ismail demirel Yeni Üye

Seviye:
    hocam bende katılacağım sizlere..selam ve sevgiler

15. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    hava durumuna göre hareket edeceğiz.Ayrıca benim nöbetim olursa durum değişebilir.Eğer herşey uygun olursa sanırım kümbete gideriz.Benim durumum cuma günü netleştiririm.Hava durumuda belirleyici oluyor.Mesaj gönderen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Sanırım sonraki zamanlarda çok iyi turlar yapacağımızı düşünüyorum

16. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    Bu pazar ve gelecek pazar görevim olduğu için tura katılamıyacağım.Daha sonraki haftalardaki organizasyonlarda katılabilirim.İsmail kardeşime foruma hoş geldin diyorum.Bundan sonraki gezilere inşallah katılır.İyi bir bisiklet sürücüsü olan arkadaşımız ekibimizi güçlendirir inancındayım.Kenan da katılacağını söylüyor,böyle bir ekiple yayla turu yapmak zevkli olurdu.Eğer iki pazar içnde tur yapmazsanız daha sonra birlikte gerçekleştiririz.Tüm bu foruma giren ve mesajımı okuyan arkadaşlara selamlar...

17. Selami Daban

Seviye:
    hocam bu akşam ankaraya gidiyorum yarın akşam anca gelebilirim pazar günü hava şartlarına göre hareket ederiz sanırım cumartesi akşamı yazarım görüşmek üzere

mustafakoc bunu beğendi.
  18. kenanyaman

Seviye:
    hocam pazar günü yoksun galiba selami ankara gitmiş ee bu pazar biz o zaman ufak bir tur yaparız olmazsa bulancak kovanlık ordan yukarı paşa konağı varmış yol durumunu bilmiyorum ama sen biliyorsan bi zahmet yaz ..

mustafakoc bunu beğendi.
  19. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    Kenan kardeşim ben o yolu kovanlık a kadar ayrıca aydındere ,bektaş , elmalı obası tarafını biliyorum paşakonağı tarafına pek kısmet olmadı.Bu yıl oradan Çambaşı yaylasına gideceğiz.Eğer ileriki günlerde bir program yapacağız.İstersen Paşakonağı programını başka bir zamana ertele,Kovanlığa kadar git oradan dön. Çünkü yayla yolu sert rampalarla doludur.Havadurumunu gözardı etmemek gerekir.Bu pazar yağışlı gösteriyor.Haftaya cumartesi günü yayla programı yapsak engeli olan varmıdır.Ben o gün müsaitim.Eğer cumertesi günü tur yapalım diyenler foruma yazsın.

20. kenanyaman

Seviye:
    ok hocam başka bir zaman çıkarız o zaman yarın ufaktan giderim bir tarafa gelmek istersen haberim olsun

mustafakoc bunu beğendi.