Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giresun'da hergün düzenli olarak 90-100 km yol kateden arkadaşlar?

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında ExtremeRiding tarafından paylaşıldı.

1. ExtremeRiding

ExtremeRiding Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba Giresun merkezde kalmaktayım...Merak ettiğim şu Giresun'da düzenli olarak antreman yapan var mı acaba?

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...:)

2. ExtremeRiding

ExtremeRiding Yeni Üye

Seviye:
    Sanırım şu an herkes dinleniyor :D :D

3. ExtremeRiding

ExtremeRiding Yeni Üye

Seviye:
    Anlaşılan Giresun'da bir tek ben varmışım :) ya da konu başlığı kimsenin ilgisini çekmedi...Ne bileyim herkes bisikletin her türlü şeyini(teknik,antreman vs) bilip foruma yazınca,fikir verince ben de dedim ki heralde gerçekten sağlam antreman yapanlar vardır...Yalnız Giresun küçük yer o yüzden burda fazla bisiklet antremanı yok sanırım...

4. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşım ben bu foruma yeni katıldım sözlerine katılmıyorum her hafta sonu ortalama 100 150 arası pedal çeviriyoruz. Gitmediğimiz yayla ilçe köy kalmadı tanışalım ben bulancakta bisikletçilik yapıyorum biraz acemiyim forum yerimi bile bulamıyorum zamanla öğrenirim sizin gibi hevesli insanlara ihtiyacımız var en azından batlama turunu biliyordursun bayanlar bile katılıyor haberleşelim biraz biberleyelim sizlerii

5. ismail demirel

ismail demirel Yeni Üye

Seviye:
    Hayır tek siz yoksunuz...Giresun daki arkadaşlar düzenli olarak bisiklete binmekteler..mesela bizim yarın sabah 09.01.2010 bir turumuz olacak yine pazar günü başka bir tura katılacağız arkadaşlarla..sizlerde buyrun geln efendim...
    sevgili selami kardeş birkaç telefonuma cevap vermedim ben öyle hemen kırılmam..ama pek forum a giremiyorum ve sizleri takip edemiyorum..bu arada faaliyet programı çalışmalarına başladık.aklınıza gelebilecek etkinlikleri mutlaka iletin...dün akşam adını bilmediğim bir bisikletçi (öğrenci servisi şoförü)arkadaşla konuyu yorumladık..sizleride bekliyorum selam ve sevgiyle...ha bu arada ben fatsa da o köftecide köfte yemem....

Selami Daban bunu beğendi.
  6. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    ismail hocam bu konu hortlamış sen bizi diğer linkten takip et istersen. olur böyle şeyler bazen uygun olamıyorum bunun için özür dilerim sizden saygısızlık etmek istemem, madem o köfteciyi sevmedin bizi başka köfteciye götür ama gene de fikiri olsun diye arapkaşındaki hacının yeri mükemmel sıcak su bol çay ve ilgi var teşekkürler:in:

7. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    selami abinin dediklerine aynen katıkıp şunları da eklemek istiyorum. Giresun sayfası zaten var. bu konuyu orada açmış olsaydın biraz daha ilgi görürdü. birde çu söylim. burada yazzdığın günlük mesafeyi gerçekten alıyor musun? eğer gerçekten alıyorsan ben sana katılaabilirim. beni de eğitim fakültesinde bulabilirsin:)

8. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    ismail hocam ismim kenan seninle konuşan bendim bundan sonra çok daha sık görüşürüz nasip olursa sizin diplomatik konularda bizlerinde arkadaşlarımla beraber eski tacrübelerimizle ortaya çok güzel faaliyetler çıkacağı ümidindeyim