Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

giresun-trabzon turu

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında müslüm açar tarafından paylaşıldı.

1. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar 17 mayısta güzel bir girsundan trabzona gidiş dönüş planlıyoruz(hava koşullarının elverdiği ölçüde). katılmak isteyen arkadaşların katılımını bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederim

2. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    140+140=280 km.

3. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir günde mi?

4. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende gelmek isterim ama çarşambada oturuyorum eyer yolunuz çarşambaya düşerse bekleriz

Selami Daban ve mustafakoc bunu beğendi.
  5. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    uzun ve yorucu bir tur olur. benim dağ bisikleti ile günlük 200-230 yaptığım oldu.Yol bisikleti ile yapabilirmiyim bilmiyorum.En azından denemiş olurum.İnsanın gücünü aşırı zorlayacak bir tur olur

Selami Daban bunu beğendi.
  6. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bir gunde mtb bisikleti ile 280 km yol yapılmaz gidiş bisikletle dönüş araba ile daha iyi olur.Aksi taktirde insan'da derman filan kalmaz cok yorucu bir tur olur yani...

mustafakoc bunu beğendi.
  7. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Yapılırmı? Kafaya koyulursa, hava şartları aşırı kötü olmazsa yapılabilir. Bu gezimidir? Tartışılır :D Ama şunu biliyorum, Giresun ekibi kısa gezileri pek sevmiyor +100 km de ancak açılıyorlar :D Biraz daha biyonikleşirsem Ordu'dan katılım yapabilirdim.140+140+45+45=390 :D Yermi? Bu yemez işte :D

Müslüm turunuzda başarılar dilerim. Gün bi yaklaşsın bakalım. Belki bi ihtimal bende ordu'dan katılır Trabzonda noktalarım ;) Tabii sizin Giresundan çıkış saatinizi denkleştirebilirsem ;)

Selami Daban ve mustafakoc bunu beğendi.
  8. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Acıkcası bu tur benı yermı yemezmı bılmıyorumda gerı dönuşte bısıkletle olursa gece kaçta giresunda olunur bılmıyorum acıkcası enes sen orduya ertesı sabah gecerrsın sanırım :d

9. kenanyaman

Seviye:
    enes müslüm için sorun yok biz yaşlıyız !!!!!!!... 200 km. tamam da 280 düşündürüyor beni..

10. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    Enes bu turla ilgilenmene sevindim.Sanırım turu tam 280 km yapmamız gerekmez.200kmden sonra arabayla döneriz.Diğer arkadaşların okadar yolu katedeceğini sanmıyorum. O bir hedeftir. önemli olan hedefin ne kadarının gerçekleştiğidir.Yanlız Müslim kardeşimin bu turun hangi gün ve saatte, nerede toplanılacağını planlayıp belirtmesi gerekli diye düşünüyorum.

11. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    200 km'ye kadar oke tmm derım sınırları zorlarsam 240 km kadar giderım ama daha fazlası sanırım benı aşar gibi gelio ama tam formuma girince 280 km yoluda bir günde kat edeceğimi düşünuyorum....

mustafakoc ve Selami Daban bunu beğendi.
  12. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar delilik parayla değil bizim içimizde olmalı sabah saat 3,30 yola koyulsak yaklaşık 7 saatte gidilir molalar falan bence 15 saatte bitirilir ben varım mustafa hocam da gelir sanırım müslüm fikir senden çıktığına göre sayı 3 oluyor diğer arkadaşlar sizde bişeyler yaparsanız tur gerçekleşir. müslüm 2000 li yılların gördüğüm en sıradışı insanı bana benziyor teşekkürler :boese157: :Skull-175

mustafakoc bunu beğendi.
  13. bisikletcanavari

Seviye:
    Karadenizde manyak çok :D Geçenlerde Samsundan Selim ile Coşkun gece 1'de sahilde gezerken kafalarına esmiş Ordu'ya gelmişlerdi. Bir ıslanıp bir kurumuşlar :D Yakında onunla ilgili bir başlık açıcam ;)

Diyeceğim o ki yadırgamam ben hava şartları müsait olursa yapılabilir bir tur ;)

14. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar ortalama 25-30 pedal çevireceğimizi düşünüyorum.Zaten yol bisiklettiyle gitmeyi düşünüyorum.Sabah kesin olarak 5 te çıkmamız gerek.Yani 5 te toplanma değil yola çıkmamız gerek.Böylece dinlenmeler dahil en geç 12 de trabzonda oluruz.
    Ben buna inanıyorum eğer katılan arkadaşlar yol bisikleti ile gelirse olmayacak şey değil

mustafakoc bunu beğendi.
  15. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    enes ayrıca senin bu turla ilgilenmen beni çok sevindirdi.Katılmak istesen giresunda kalman için arkadaşlarımdan ev ayarlayabilirim.Böylece bir gün öncesinden giressuna gelebilirsin. Yada o gün arabayla trabzon yoluna çıkar bizzi gördüğün yerde katılırsın

16. bisikletcanavari

Seviye:
    Müslüm sizinle beraber pedallamayı isterim fakat bi gün yaklaşsın ona göre bişeyker düşünüyorum. Trabzonda işlerim olabilir. O yüzden dönüşü yapmayabilirim. Ama toplam km'de gıdıklıyor beni :D Konaklama teklifin için teşekkürler, bi kaç gün sonra herşey netleşir ;)

17. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    tur gerçekleşecek gibi görünüyo akçaabat köftesi ufff nolucak benim bu boğaz düşkünlüğüm piyazlı salataaa ızgara köfte kızarmış ekmekleer :boese157: :eek:

mustafakoc ve bisikletcanavari bunu beğendi.
  18. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sanırım ben tura katılamıyacam mtb bir bisikletle bu turu tamamlamam benım için cok zor olur dıye düşünuyorum yol bısıkletı olsa bende gelmek isterdım sızlerle beraber...

19. ismail demirel

ismail demirel Yeni Üye

Seviye:
    Ben Herhalde Yİne Hamdullah Abİlere TakilacaĞim Bİsİkletİm 280 Km İÇİn Uygun DeĞİl...geÇen Hafta Forum Sİtesİne HİÇ GİrmemİŞtİm Aklimda Kalmadi Desem Yalan Olur...tÜm ArkadaŞlara Selam Ve Sevgİler

mustafakoc ve Selami Daban bunu beğendi.
  20. kenanyaman

Seviye:
    ben ve kendim bu yol için uygun değilim...

mustafakoc bunu beğendi.