Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giresun pedal sesiyle uyanacak

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında feritkucuk28 tarafından paylaşıldı.

1. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    Hazırlanın millet kısmet olursa forum u Giresun da toplayıp bir yayla turu yapabiliriz ulusal bir tv kanalı ile bağlantı halindeyiz inşallah olur..Hem bu sene yazın tur da yokmuş inşallah bizler düzenleriz belediye seçimlerinden sonra çalışmaları hızlandırıp yeni başkandan destek alacağım ..Sizlerde yardımcı olursanız Forumdaki arkadaşları yaylalarımıza davet edelim .İlgi ve alakanıza teşekkürler.

hız ve bisikletcanavari bunu beğendi.
  2. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    selam ferit,

giresundan bisikletimle geçtim ama yaylalarınıza kısmet olmadı çıkmak.
    böyle bir organizasyonda bulunmak isterim ve konun takipçisiyim.

bisikletcanavari ve feritkucuk28 bunu beğendi.
  3. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar ben Giresun’da yıllardır bisiklete biniyorum inşallah birilerini yayla yollarında görürüm iyi ki bi forum var herkes atıp tutuyo ne güzel işgüzar çok ama yola çıkan yok ben iddia ediyorum selami daban ben oluyorum dr. Mustafa koç'un dışında kimse yok ben sayayım yaylalarımızı bektaş yaylası. kümbet yaylası, kulakkaya yaylası yaklaşık 2200metre rakımlı dağlara gün ağarmadan kalkıp gece yarılarına kadar pedal basıyoruz bu işler sahilde gezmeye benzemez. saygılarr.

4. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    Nedret Bey sizlerinde teknik konudaki yardımları ile inşallah bu sene organizasyon gerçekleşecek .Ve eklemek istiyorum Fatih Sultan Mehmet e de gemileri karadan geçiremezsin demişlerdi fakat sabah kalktıklarında gemiler haliç de idi .Sözüm Selami Bey e bizlerde yaylalara çıkıyoruz en az sizin kadar hangi sebeble bu şekilde bir yorum yaptığınıza anlamış değilim ama size gerçekten çok teşekkür ediyorum sizler gibi insanlar bizleri daha da hırslandırırlar.

5. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba demek iddaa ediyorsunuz siz belki beni tanımıyorsunuz ama ben sizi az cok tanıyorum sizinle beraber ordudan Giresun'a gelmiştik.Bisiklet organızasyonu vardı kanser için katılım öğlende Giresunda ardından akşam saatinde Ordudaydı,Giresundan Ordu'ya öğleden sonra cıkıp akşam geri dönmuştuk; vede o zamanlarda ben daha bisikleti alalı bir hafta olmuştu.Ardından yaz boyu baya bır yol aldım sezon kapanmadan kış ayında akşamın saat 4.30 hava'nın karardiği zaman'da Ferit bey'le yayla turu yaptık ikimiz akşam karanliğiydı geri donuş'e başlamamız. Havada bır o kadar soğuk vede karanlıktı dereli yolunu bılırsınız ne kadar zor olduğunu karanlıkta...Sayın arkadaşım boşuna iddaa bilmeden araştırmadan önce cevreni araştır buda sana yeterlı cvp olcaktır..Kısa zamanda ıkı kişilik yaylal turu yapacam yıne vede yazın en az ıkı defa olmak üzere yaylaya cıkacam, artı trabzon turu var, orduya kaç defa giderim bilmiyorum... Aktıv faaliyetlerim kendi cevremde sürecektir....

Selami Daban bunu beğendi.
  6. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet artık yazın foruma bende yanlız kalmayayım arkadaşlar giresunda bundan sonra organizasyasyon yapmakm şart bir araya toplanakım artık zamanı geldide geçiyor...

Selami Daban ve hız bunu beğendi.
  7. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    kerem sen sedona nasıl durumda biskleti parçalamıssın diye duydum....

8. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Komşu il Giresun'dan atılımlara yönelik sesler çıkması oldukça sevindirici. Ferit abi elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım ;) Karadenizin o eşsiz doğasıyla bisikleti kaynaştırmanın vakti geldi de geçiyor bile ;)

feritkucuk28 ve Selami Daban bunu beğendi.
  9. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Slm Kenan abi nasılsın, benim bisiklet iyi durumda ufak değişiklikler oldu yeni sezon için... Havaların ısınmasını bekliyorum; turlara cıkmak için yakın zamanda turlar'a başliyacam senınlede tur'a cıkmak isterim abi.

10. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Bu arada affınıza sığınarak bende düşüncemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir bisiklet severin derecesi sadece sahilde gezmesiyle yada hergün performans turları yapmasıyla ölçülebilecek bir durum olduguna inanmıyorum. Yani sadece sahilde ve yaz aylarında bisiklete binenlerin aşağılanmaması gerektiğini düşünüyorum. Tamamen kişisel tercihtir. Bana göre illaki bisikletliler arasında kıyaslama yapılacak olunursa kişinin bisikletten aldığı keyfe,zevke göre kıyaslama yapılmalı diye düşünüyorum ;)

Ferit abi ben çok düşünmüştüm böyle bir organizasyon yapmayı, fakat yeterli imkanı bulabileceğime inanmadığım için yarım kalmıştı. Bu yüzden böyle bir organizasyonu yapmayı göze alan sizlerin herzaman yanınızda olacağım ;)

Selami Daban, feritkucuk28 ve sessiz_dj bunu beğendi.
  11. Aşkın Altan

Aşkın Altan Aşkın Altan

Adı:
    Aşkın Altan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ben aslında giresun ormanlık,tepekesimlerinden ve yayladan geçmek suretiyle bir maraton yarışı düzenlenirse,aynı geçen sene bolu kartalkaya maratonu gibi 75km idi. bunun gibi yarış olursa çok güzel olur,hem şuan maraton yarışı yok gözüküyor, böylece giresun, maraton yarışına ev sahipliği yapmış olur.sizce nasıl olur?bence hem yarışın keyfini çıkarmış olunur hemde giresun'un ogüzel yerleri tanınmış olur.diye düşünüyorum.bunu için sponsorlar inşallah destek sağlar.

feritkucuk28 bunu beğendi.
  12. Selami Daban

Seviye:
    o zaman haberleşelim yayla turundaki sayıyı artıralım bakalım. biz istanbul turu yaptık konuşurken sayıyı hatırlamıyorum ama yola çıkarken iki kişiydik 8 gün sürdü bütün sahil boyunca samsun sinop zonguldak en son gebze de bitirdik çok tatlı bi seyahatti umarım sayıyı artırırız beni de agresif olarak yargılamışsınız 13 yaşından beri bisiklete biniyorum yarıştım antrenör oldum hayatımı da bununla kazanıyorum biraz saygıyı hak ediyorum sanırım. teşekkürler. görüşmek üzere

13. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    Tabiki size saygı duyuyoruz fakat kullanmış olduğunuz kelimeleri düşünerek metne dökerseniz daha iyi olur.

14. Selami Daban

Seviye:
    ben herkese teşekkür ediyorum bu sevda ölene kadar sürecek benim cümlelerim biraz agresif algılanmış olabilir fakat bu işin içinde olanlar tek değilde ikili ve gurupla yapılan paylaşımların ne kadar güvenli ve istikrarlı olduğunu hatırlatmaktır. olsun en azından birileri fark etti buluşup tanışmak dileğiyle artık güneş kendini göstermeye başladı. birlik ve beraberlik içinde organizeli faaliyetler yapmak dileğiyle..

feritkucuk28 bunu beğendi.
  15. Selami Daban

Seviye:
    evet arkadaşlar yarın görele turu yapacağız ilgilenen arkadaşlar saat 10 da pazar 8 mart 2009 bize katılabilirler ataparkta buluşalım yarım saat toleranslı beklenecek 10/30 da hareket edilecek
    katılmak isteyen arkadaşlar bisela kardomos a yazabilir teşekkürler