Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gİresun-merkez

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında salvadore tarafından paylaşıldı.

1. salvadore

salvadore Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Giresun/merkezdeyim. Bisikleti olan, gezmeyi seven ve ciddi anlamda şehirlerarası bisiklet seyahatlerini düşünen arkadaşlarla irtibata geçelim. salvadore_xp@hotmail. c o m

2. bisiklet_yetenek

bisiklet_yetenek Yeni Üye

Seviye:
    dostum ben varım
    mesela bisikletim uygun degil ama subatta samsuna gidebiliriz
    yada yaylalara :)

dagdelen-76 ve uzunnet bunu beğendi.
  3. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet dostum bizlerde varız yeniyol soner bisiklet adres

uzunnet ve hız bunu beğendi.
  4. muddeiumumi

muddeiumumi Yeni Üye

Giresunda bisiklet sevenlerin bir derneği var. Bilgi almak isteyen Hamdullah Ayar'a uğrasın. Güzel havalı haftasonlarında MTB turları yapıyoruz. Yakında triatlon bisikletim de geliyor. Uzun yol da yapabilirim. Selamlar.

Selami Daban, feritkucuk28 ve uzunnet bunu beğendi.
  5. esinticaner52

esinticaner52 Aktif Üye

Seviye:
    BEN ORDULUYUM AMA GİRESUNDA OKUYORUM BENDE BİSİKLET SEVENLERDENİM,BEN GRSNDA HİÇ SCOTT GÖRMEDİM (KEYAM) SİZİNLE İRTİBATA GEÇE BİLİRMİYİZ.?? msn olabilir

uzunnet bunu beğendi.
  6. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    slm kardeşlerım bende uzun zaman sonra bısıklet sporuna gerı dönuyorum uzun yolculuklara cıkabılırım hamdullah beylede görüştum yarışlar fılan var katılabılırım giresunda şuanda bende sedona görmedım kron görmedım yenı bısıklet alcam sedona ya da kron alişmak için seneye bıraz daha profesyonel düşünuyorum önceliğim hızlı bır şekılde kendımı form'a sokabılmek daha sonra bır cok organızasyonda yer almak isterim kardeşlerım herkese bol pedallarr

feritkucuk28 ve uzunnet bunu beğendi.
  7. dagdelen-76

dagdelen-76 Yeni Üye

Arkadaşlar merhabalar.ben aşkın mtbciyim yarışlara zaman buldukca katılıyorum,giresunda bisiklet severler derneği olduğunu bilmiyordum.çok sevindim böyle bir dernek olduğuna.ben ist bulda oturuyorum temmuz sonu giresundayım yaklaşık 2ay. yaylalarda tur yapabilecek arkadaşlar varmı. sizin gibi bisikletci arkadaşlar olduğuna çok sevindim . heman irtibata geçelim derim.herkese selam

Selami Daban bunu beğendi.
  8. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    herkeze sağlıklı sürüşler dilerim artık bende aranıza katıldım benımde kendı halınde bır sedona 711' im var .. bu yaz yapalım biraz etkinlik ..adres gazi cad. collezione mağazası msn : mikrop@turkcyber.com

sessiz_dj bunu beğendi.
  9. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    slm ferıt abı ne zaman yapıyoruz gezımısı abısı ben artık cok sabırsızlanıyorum be abı yapalımmı senınlede bır bır yayla gezıntısı:D:D ne dersın abısı olur dersen cıkalım yola bu arada hayırlı olsun bısıkletın

feritkucuk28 bunu beğendi.
  10. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Slm kardeşim nasılsın senınle tanişmak isterım giresuna gelınce bu arada kapadokya yarışına katılcak mısın kardeşim parkur hakkında bana bılgı verırmısın bende yarişlara katılmayı düşünuyorum önumuzdekı yıl nasıl bır calişma yapmam gerekıyor acaba kardeşim msn verım eklersen konuşuruz kardeşş sessiz_birii@hotmail.com herkese bol pedallar grş byes

feritkucuk28 bunu beğendi.
  11. dagdelen-76

dagdelen-76 Yeni Üye

temmuz sonu giresundayım kardeş kesin görüşelim sen ve senin gibi arkadaşlarla diyorum.kardeş parkuru bende bilmiyorum orada ilk yarışım olacak inşallah kesin katılıcam yarışa msni aldım.yarış için iyi bir antrenman gerekiyor giresun mtb için uygun yer ama fazlada aceleci olmamak lazım. bence tüm giresunlu bisikletciler biraraya gelip konuşmak lazım bisiklet hakkında. herkese slm ve bol pedallar

sessiz_dj ve feritkucuk28 bunu beğendi.
  12. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tamam kardeşim giresuna gelince mutlaka ırtıbata gecelim seninle birlikte bende pedallamak isterim....

13. haf_ta_ya_ge

haf_ta_ya_ge Yeni Üye

Seviye:
    kardeş sen giresunun neresindensin nerelere takılıyosun?

14. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben Gİresunun Merkezİ KardeŞİm Ya Sen Nerelisin? Caddeye Takilirim Filan Takilirim Belli Olmaz Yanİ Ne Zaman Nerde OlcaĞim Benİm...

15. aydınz

aydınz Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar,giresunun yolları yagmurdan dolayı aşındıgından genelde irili taş ve keskin kayalardan oluşuyor .bisiklet ve lastik secimlerinizi daha dayanıklı yaparsanız özellikle inişlerde sorun yaşamazsınız şimdiden bol pedallar bu arada giresun a selamlar

feritkucuk28 ve sessiz_dj bunu beğendi.
  16. aydınz

aydınz Üye

Seviye:
    askerligimi giresun çaldağ da yaptım güzel memleketimin güzel illerinden biride giresun cok güzel yaylaları dagları yolları buram buram yeşillik heryer fındık bahçesi,
    şimdi orada olmayı nekadar cok isterdim inşallah karadeniz turu düşünüyorum bir kaç arkadaşla irtibattayım
    sizlerlede görüşmek üzere bol pedallar

17. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evt giresun her insanın gelmesi görmesi gereken illerimizden biri bence bır cok arkime dediğim gibi giresun'u görmeden yaşamanın bir değeri yok derim..
    Bir cok doğal guzelliğini içinde barındırıyor giresun'um ; yaylaları , karadeniz tek adası, karadeniz en uzun sahil boyu, denizi, fındık bahcesi ve sayamıyacağım bir cok guzelliği içindedir...
    Sizleri vede arkadaşlarınızı her zaman bekleriz guzel giresunuma kardeşim sizlerle bende pedallamak isterim...

feritkucuk28 ve aydınz bunu beğendi.
  18. aydınz

aydınz Üye

Seviye:
    inşallah sabırsızlakla bekliyorum.sizlerle görüşmeyi ve o güzel diyarlarda tekrar geçmişi yad etmeyi,2005 yılında çaldağ ına düzenlenen bisiklet turuna katılmıştım çok büyük bir ilgi vardı.giresun halkının bisiklet ve sevenlerine vermiş oldugu degerlerden dolayı teşekkür ediyorum.geçtigim bir çok yerlerde halen bisiklet kullanıcısına uzaylı yada turist gözüyle bakıldıgı düşünülürse giresun halkının bu teşekkür ü çoktan haketmiş oldugundan dolayı saygılar sunuyorum

19. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evt giresunda bisiklete ilgi fazla ama bu sene ilgi dahada fazla. Ama profesyonel anlamda giresunda tek bir bisikletçi yok maalesef:((( buda gercekten cok uzucu bır şey:( millete profesyonel anlamda bunu aşılamaya calişiyoruz bakalım ne olcak...

aydınz bunu beğendi.
  20. efsun

efsun Yeni Üye

merhaba
    foruma yeni girdim
    1,5 ay oncesine kadar her pazar Giresun da ben de caldag a cıkan ekıpteydım
    profesyonel degilim
    artık tayınım dolayısıyla istanbul dayım
    ama cok ozledim bisikleti de oraları da

sessiz_dj, feritkucuk28 ve aydınz bunu beğendi.