Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GiReSuN gRUp

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında haf_ta_ya_ge tarafından paylaşıldı.

1. haf_ta_ya_ge

haf_ta_ya_ge Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle selamlar arkadaşlar bu forumda bayağı giresunlu bisiklet tutkunu arkadaşlarımız var.Benim fikrim tabi sizede uyarsa belirli bir mekanda buluşup pedallarımızı çevirelim:)En kısa sürede yorumlarınızı bekliyorum ve mekan belirtmenizi istiyorumm.

2. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Öncelikle yeni bisikletin hayırlı olsun kardeşim. Hangi model bir bisiklet aldın onuda söylersen memnun olurum.
    Bizim 3 kişilik grubumuz var akşamları sahilde dolaşırız bulancağa filan gideriz bazende orduya filan gideriz.
    Sen nerelerde dolaşiyorsun gezi amaçlı olarak nerelere gitmek istersin yaylaya filan cıkmayı düşünür müsün?

3. haf_ta_ya_ge

haf_ta_ya_ge Yeni Üye

Seviye:
    Kardeşim benim evim zaten bulancağa yakın ben heryere gelirim:)bianchi wap aldım başlangıç olarak güzel bir bisiklet bana göre çokta hafif bir bisiklet şuan bir sorun yok ama eğer bisiklet değiştirirsem sedona türü bir marka tercih edeceğimm.Sende yardımcı olursun bana alıcağım zaman:)

4. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    yarın akşam aksılık olmazsa yıne sahıl'e ınecem turlamak için; beraber gezebılırız... Sen hangi taraflara doğru gidiyorsun ?
    Bisiklet konusunda secki acele etmeseydin benim bisikleti kullanınca ne demek istediğimi daha iyi anlarsın kardeşim....

5. haf_ta_ya_ge

haf_ta_ya_ge Yeni Üye

Seviye:
    Keşke acele etmeseydim ya haklısın ben internetten almak zor zannediyordum ondan dolayı geri verme ihtimalim olsa hemen geri veririm bu arada senin bisikletin ne?

6. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sedona 711 v break rengi beyaz akşamları sahilde oluyorum beni görürsün.Bir arkadaşta sedona 761 bir arkadaşımızda kron xc 2000 var. Geri verebilirsen geri ver derim sana ama hayırlı olsun bisikletin...
    Beni görünce durdurursan tanişiriz sahilde wap kullanan kullanıcı sayısı fazla olduğu için tanıyamayabilirim seni...

AydınGünaydın bunu beğendi.