Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gİresun-gazİantep Bİsİklet Turu

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında mustafakoc tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mustafakoc

mustafakoc Üye

Seviye:
    URL=http://img14.imageshack.us/i/pic0079u.jpg/][​IMG][/URL]

24 Haziran 2009 Gİresun'dan Hareket

2. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    selam bisiklet dostları. hayatımda yaptığım en mükemmel ve aynı zamanda çılgınca birşey varsa oda bu yolculuğum oldu. şu an bu yolculuğu tamamladığım için o kadar mutluyumki bunu kelimelerle tarif etmekte yetersiz kalıyorum.
    Mustafa hocamla olan yolculuğumuuz toplam 790 km. Bir de benim eve ulaşmak için gittiğim 36 km var .
    Etaplarımız genel olarak zorluklarla geçti. Ufak tefek sıkıntılar yaşadık ilk gün benim fren halatalrımda bir sorun gibi. Ama en kötüsü bilinçsiz sürücüler oldu.Akşamalrı yol almaya çalışırken karşıdan gelen aaraçlar farlarını uzun yakarak bizi tehlikeye düşürdüler:boese157:
    Yolculuk mustafa hocamın tecrübesi ve benim dinamik enerjimle 4.5 günde tamamlandı. güzel oldu. hocam resimleri eklediğinde zaten ne kadar güzel geçtiği anlaşılcaktır
    yolculuğumuz esnasında bizi destekleyen, yardımcı olan herkese canıgönülden teşekkür ediyorum:)

mustafakoc bunu beğendi.
  3. ademdogan

ademdogan Kıdemli Üye

Seviye:
    hocam tebrikler! aslında güzel bir başlangıç yaparak turlar sonucunda kazandığınız duyguları yazmışınız.bence fotolarla birlikte bu duyguları paylaşmak çok verimli pluyor.
    umarım bundan sonraki tur anlatımlarınıda böyle bir yöntem izlenir.

mustafakoc bunu beğendi.
  4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    mustafakoc bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.