Gidonuma uygun aydınlatma bulamadım :(

Tepki
5
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar bianchi tdl-1200 bisikletimin gidonuna uygun aydınlatma bulamıyorum :( bulduklarım da pahalı oluyorlar... geçmiş zamanda internette gidona aksesuar takmak için çeşitli renklerde lastik gibi bir şey görmüştüm. adını bilemiyorum dolayısıyla adam gibi araştıramıyorum. adını bilen var mı ya da site verebilir misiniz? derdimi anlatabildim mi bilmiyorum ama umarım yardımcı olabilirsiniz :)

Scudo

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
gir ebay aliexpress bulursun aradığını ;)

Tepki
5
Bisiklet
Bianchi
@Hamit E.

forumda pek çok kez konu açılmasına rağmen yine de sormak istiyorum :) bu sitelere güvenemiyorum. paypal kullanmadan alışveriş yapsam canım yanar mı? popülerliği yüksek satıcılardan alışveriş yapsam mesela...
Not: şanssızlık konusunda üstüme yoktur :)

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
mevcut kredi kartınız ile int. bankacılığından sanal kart oluşturup alışverişiniz kadar limit belirlersiniz böylece kart hackleme vb birşey yaşamazsınız

Tolga_Cr32

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Carraro
@Tahir ERDEMİR

Ben sanal kart ile çok alış-veriş yaptım gerçek kartınızın bilgilerini vermeyin, Sanal kart 'a ihtiyacınız kadar yukleyın ve onu kullanın ek olarak rating 'i yüksek bir satıcı seçin kolay kolay sorun yaşamazsınız

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
@Tahir ERDEMİR

Ebayden paypalsız alışveriş yapılmıyor zaten. Aliexpressten defalarca bankamatik kartımla(maestro) alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım. hatta para iadesi aldığım da oldu. Burda önemli olan ratingi yüksek satıcılardan alışveriş yapmak.

Bu demek değildir ki sizin bilgisayarınızda virüs, keylogger vb. varsa güvenle alışveriş yapabilirsiniz :) Benim Ebay'e ve paypal'a güvenim sonsuz. Ali'yi de kullanıyoruz işte sorun çıkarmadı şimdilik. Online alışverişlerde en büyük güvenlik açığı kullanıcıların bilgisayarlarından kaynaklanır. Siz önce o konuda tedbirinizi alın.

Rıdvan SIĞAN

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Kron
Sanal kartla rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Zaten ödemeyi satıcıya değil aliexpress e yapıyorsunuz. Satıcı sizin kredi kartı bilgilerinizi bilmiyor göremiyor. O parasını aliexpress ten alıyor. Ancak satıcı yorum ve puanları çok önemli. Ödeme konusunda rahatsınız ama satıcı size taahhüt ettiği gibi orijinal, kullanılmamış, hasarsız sorunsuz ürünü gönderecek mi? Sorun çıkarsa malının, sözünün arkasında duracak mı? Bu sorunları yaşamamak için puanı yüksek satıcıları tercih edin.

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
dx.com ve banggood.com dan da bulabilirsin. Her iki sitede güvenilir sitelerdir. Ancak uzakdoğudan gönderim yapmaktadırlar ve bir çok üründe FREE SHİPPENG yazar bunları türkiyeye ücretsiz kargo ile gönderiyorlar. 12 - 18 gün arası elinde oluyor sipariş ettiğin ürünler.