Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gidonu Kırdım, Hatta Kopardım.

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında atta tarafından paylaşıldı.

1. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, bugün okuldan geldikten sonra bisiklet süreyim dedim hazırlandım çıktım, evden yaklaşık 1 km sonra yola girmek için arabaların geçmesini bekledim, yol yokuştu, ilk başta biraz sprintten sonra oturarak devam ediyordum, ayağa kalkıp gidonu çekmemle elime gelmesi bir oldu :) Allahtan araba filan yoktu, gidon tam kopmamıştı, zaten aklımda böyle bir şey olursa ne yaparım diye senaryolar kuruyordum bayağı bir zamandır, o yüzden düşmedim :) Kenara çekip birkaç fotoğraf çektim bide yolu çektim sonra eve gidince biraz daha detaylı foto çektim. Valla verilmiş sadakaların sonuna geldik galiba :)

Fotoğraflar:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10200979084821807.1073741826.1307180394&type=1&l=62f5045cde

2. mertcan kurtcebe

mertcan kurtcebe Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bende hep kormuşumdur kardeş maşaya yaylansın diye bastırırken :D

3. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Allahtan ayaktayken kopmamış. Birde öyle olsa ağız yüz çene dağılırdı vallaha.

atta bunu beğendi.
  4. ahmet can sahin

ahmet can sahin Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    hakketen verilmiş sadakan varmış çok kötü sonuçlar dogurabılırdı

atta ve enes savaş bunu beğendi.
  5. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende korktuğum için senaryolar kuruyordum kafamda işe yaradı :) Tabi çok sarsıntılı kullanıyorum o da var.

Ayaktayken koptu :) ama denge konusunda sıkıntım olmadığı için anında topladım oturup ayağımı yere koydum. Araba filan olsaydı o sıkıntı olurdu.

Teşekkürler, evet, gidonun tam kopmaması da dengemi tam kaybetmemem konusunda yardımcı oldu.

6. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Buyuk gecmis olsun, ok ucuz ve sogukkanli bir sekilde atlatmissiniz...

7. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sağolun, dediğim gibi kafamda hep "maşa kırılsa ne yapabilirim? Gidon kopsa ne yaparım? Tekerlerden biri kopsa neler yapabilirim?" gibi düşünceler dolanır durur, önemli olan panik yapmadan hızlıca duruma uyum sağlamak. Dengeyi de koruyunca gerisi geliyor. Diğer senaryoların gerçekleşmesine izin vermeden, birkaç ay içinde kendime yeni bir bisiklet alacağım :) Sırf bu bisiklete güvenmediğim için birçok hareketi ve hızı denemiyorum. SPD lilerle birlikte alacağım yeni bisikleti, her şerde bir hayır vardır, bunda da vardır bir hayır.