Gidon Yükseltme Aparatı

Tepki
1
salcano insomnia 272 bisikletim var kadrosu boyuma kısa geliyor koltuk yükselttim bu sefer çok eğilmekten sırtım ağrıyor ve yoruluyorum bisikletimin gidonu ZOOM TDS-D345 3D Forged Alüminyum Gidon Boğazı buna uygun boy yükseltme aparatı önerebilecek var mı?

Scudo

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
salcano bisikletimde bende gidon yükseltici kullanmıştım
bisikleti sattım boşa çıktı çok az kullanılmış
gidon boğazı ölçünüzü biliyorsanız ona uygun açılı gidon boğazı da kullanarak bi miktar yükseltebilirsiniz
http://i.imgur.com/KeIGBTE.png

Tepki
1
ölçüyü bilmiyorum yukarıda ki markamodel.. sizin bisiklet modeli ne idi? uyarsa neden olmasın..

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
insomnia 20
resimdeki aparat ön amortisörlü ise bisiklet uyacaktır maşa borusu genişliği aynı zaten

Tepki
1
ön amörtisörlü hocam fiyat nedir? bisikletinizi inceledim de kadro da maşa da farklı acaba boyutlar aynı mıdır? hocam merak ettim bisikletiniz çok güzelmiş neden sattınız?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
28.6 bunların ölçüleri yani 1.1/8 tüm amortisörlere uyar gidon boğazlarına da aynı şekilde

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cenk Erzinlioğlu

aynen uyar bende kullandım ordan biliyorum

Tepki
1
@Hakan Can Onrat

Teşekkür ederim

@Mehmet H.

ön amörtisörlü hocam fiyat nedir? bisikletinizi inceledim de kadro da maşa da farklı acaba boyutlar aynı mıdır? hocam merak ettim bisikletiniz çok güzelmiş neden sattınız?

Tepki
0
İsim
erdem
Bisiklet
b'Twin
selam. 1 yıl geçmiş gerçi ama bi şansımı deneyim dedim. yükseltme aparatı duruyo mu hocam ?