Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gidon sıkıntısı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında mertceo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

arkadaşlar gidonun tutma yeri tam ortası 2 tane vida var alyan ile açılan sıkılan.. orası yalama oldu ve ayrıca vida kendi kendine gevşiyor gidon komple çıkıyor... böyle bir şey yoktu sinirlerim bozuldu...

ağlıyacağım resmen sinirlerim alt üst oldu bisiklet süremiyorum bisikletçilere gittim 2 tane var zaten bu semtte 2 side kapalıydı akşam akşam sinirlerim alt üst gerçekten.. bana çıkar yol söyleyin bu düzelir mi? uygun vida bulunur mu, 2 tane alyanımda yalama oldu acaba bisikletçiler yalama diye değiştirme yapmaz mı?

arkadaşlarımı aradım 2-3 lira en fazla fiyat verirler dedi ben 5-10 lira vermeye de rağzıyım yeterki olsun Allah rızası için bilgi ve yardım edin... saygılar konunun yeri bel ki burası değildir ama çok acil kafam allak bullak oldu tek yardım kaynağım sizsiniz sevgiler...

2. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    temiz bir kaynak son care olarak düşünülebilir. bu kadar buyutmeyin yarin hallolur

3. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Umarım öyle olur hocam, çok teşekkürler.
    Yarın ilk işim bisikletçiye uğramak olacak umarım sıkıntısız bir şekilde hallederiz yoksa bu şekilde güvensiz biniyorum daha doğrusu binemiyorum..

4. yunus Özcan

yunus Özcan Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kaynak kesim yaptırma gidonun boyası mahvolur, hasar alabilir, açılmaz ise demir testere ile kestir cıvataları ve bisikletçide bulamazsan cıvata somunu yada vida herhangi bir hırdavatçı da bulabilirsin. Ama mutlaka kaynak kesim yaptırma gidonu çöpe atmak zorunda kalabilirsin. Geçmiş olsun.

5. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

bundan bahsediyorum arkadaşlar anladınız sanırım?

6. tuna karahan

tuna karahan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pense ile bile açılabilir çok dert etme

7. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Üstad açılmasında bir sıkıntı yok.
    Bana o vidadan 2 adet lazım. Bugün bir bisikletçiye uğradım tek başıma sordum yok dedi.
    Ama bisikleti göstermedim tabii bisikletsiz gittim. (Daha doğrusu oradan geçiyordum geçerken sorayım dedim.)

Bu şuan ki vida yalama oldu ve yerinden oynuyor gidon. (direksiyon) ve bisikleti kullanamıyorum şuanda. bundan 2 adet nasıl, nereden ve kaç liraya halledebilirim. 2-3 lira bir para tutar diyorlar ama bulamadım maalesef. Canımı çok sıktı bu olay. :(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.