gidon çantası yapacağım ama

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
Gidon çantasına ihtiyaç duyuyordum ama maddi olarak bir çanta alacak güçte değildim eldeki malzemeyi değerlendirmek gibisi yoktur dedim ve işe koyuldum çanta zaten elimde vardı sorunlar sonrasında baş gösterdi kafamı bir hayli kurcalayan gidon bağlantı aparatı bu kısmı yapmak için işin içinden çıkamadım doğrusu
http://img80.imageshack.us/img80/1067/49696556.jpg
şöyle bir şey yapmalıyım ama bunun için gidon boynu buna izin vermiyor bu yüzden üreticiler böyle bir zat yapmışlar zaten (link) çantayı pahalı yapanda bu ya sizlere danışacağım şey ise tesisat malzemesi vb buna benzeyen kelepçe vb birşey varmıdır ismi cismi nedir ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim bu parçayı bulur bulmaz çantayı yapmaya başlayacağım saygılarımla

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Bazı bilinen çanta modellerinin gidon bağlantı aparatları ayrıca satılıyor.
Biz ortlieb çantamızın gidon bağlantısını değiştirmiştik.

Yalnız sizi engellemek ve şevkinizi kırmak istemem fakat
gidon çantaları fiyatını hak eden ürünler, üzerindeki harita gözü,
su geçirmemesi ve gidona takıp çıkartmanın çok kolay olması sebebi ile.
Turcular her zaman gözlerinin önünde olması gereken malzemeyi burada
taşırlar ve bir tık ile bunu çıkartabilirsiniz. Başkası bir tık ile çıkartmasın diye
kilitleri de var.

Elbette siz denemeye devam edin lütfen,
ümit kalacağına emek kalsın derler.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Tolga Günsezer

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
@Soner Sarihan
teşekkürler soner abi :) bu arada uzun zaman olmuş görüşmeyeli izniğe ve tibete selam :)
bu çantalar fiyatını hak ediyor gibidir ama işin içerisine bütçe girince :rolleyes: bir link paylaşmıştım o değiştirilen parça ile ilgili bu yaz uzun bir yolculuğa çıkacağım ve her kuruşun benim için ayrı bir önemi var daha şimdiden bir arka heybeye 100 lira verdim oysa görece küçük bir çanta olan gidon çantası 110 lira daha ucuzları ya gerçekten işlevsiz yada kalitesiz hal böyle olunca iş başa düştü sudan etkilenmemesi için çantanın üzerine duck tape ile kaplama yapabilirim böylelikle çanta 8 lira bile harcamadan bitebilir içine göz eklemek ise son derece kolay olacak :) önceliğim şu bağlantıyı yapmakta