GİDEMEM (29 ekim pazar)

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Eveeeeeettt..

Sercancım, senin gibi eşofmanlı ve sportmen (pardon sportwoman) olarak sanal alemde sadece Miss Sindy'i bulabildim.. Ona biraz senden bahsettim..
Sağolsun kırmadı beni bacım..
Şimdi, seninle birlikte TV seyredip popcorn(patlamış mısır) yemek istiyor.
Sen de umarım elindeki çaydan ona bir yudum da olsa verirsin.. Neyse sana yol yöntem anlatmış gibi olmıyım.. ben artık susiyim.

Bundan sonrası sana ait ama bir şartım var..
Artık ironman gezilerine seni tek kabul edemeyiz.. Yengemizi de buyur getir.. başımızın üstünde yeriniz var..
Sercan cım sana ve Sindy yengemize selamlar.

kimse bu konu bisikletle alakalı değil demesin, bakın aşağıdaki resimde iki tane fıstık gibi bisiklet var.. ..:D

http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/sercan.jpg

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
:))))))))))))))))))))))
akşam akşam kopardınız mesut bey..
hay allahım cok yasayın e mi.. :))))

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@semrta

Siz de çok yaşayın..

Size de süperman'ın selamı var..Sindy bacımı ararken karşılaştık ta o zaman selam söyledi. Sanırım sizin mesajlarınızı takip ediyor, valla benden bilmeyin..

İyi geceler, selamlar..

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Şu fotoğraf çok güzel :cool:
Fotoğraflar için teşekkürler Mesut abi.Ama senden bir ricam anlatımda slayta geç artık.Powerpoint te mi yaparsın neyde yaparsın bilmem :rolleyes: Arkaya da müzik koy, şöyle cips kola fln alıp, bilg karşısında uzanıp izleyelim.Tembelliğin de bu kadarı :rolleyes:

http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/hat305p09.jpg

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Mesut Girgiç

sindi bacimizin saclari da koparmis ortaligi :D :D :D :D :D bu sindi bacimiz da cok bencil televizyonu cevirmis kendisine:D :D partnerine izlettirmiyor valla bu bacidan korkulur neyse ben daha cok sey yazmiyim simdi sindi baci gelir forumumuza uye olur falan pot kirmiyim:D :D :D

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
geziniz tek kelimeyle harika çok güzel olmuş.devamını bekliyoruz.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Ayhhhh koptum yaw. Çok güldüm bisikletlerle alakasız demeyin olayına...İlahiii Mesut Abi...
Şimdi insan Sercan'ı da tanıyınca bi tuhaf oluyor yaw. Hahahaha. :D

Haklısınız Kevserseri, Sercan gerçekten %99 ciddi duruşlu, vara yoğa gülmeyen, mert ve yağız bir delikanlı.. Sindy kardeş ise biraz hoppa mizaçlı galiba. :eek:

Aslında yengemiz koltuğuna daha ciddi oturup, kucağına bastırdığı mısır kabını ortadaki sehpaya falan koysa daha iyi olurdu.. ne biliyim, yani biz öyle gördük öyle yetiştik.. ekmeğimizi eşimizle dostumuzla bölüp yemessek bize tat vermez :rolleyes:
Neyse nikahta keramet vardır.. Sonra sonra düzelir belki Sindy bacı.. :cool:
(Dünya ahret bacımdır bundan sonra;) )

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
muhahahahahaa abı yenı goruyorum valla hayallerımdekı kızla bırlestırmıssın benı :D :D ınsallah bır yastıkta kocayacazz :D :D cok sagol :D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
ironman abim benim abim olunca simdi ben de mi amca olucam:D :D hem de bu yasta:D :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Tugberk Tezel

Tugberk, sanırım benim amcalık meselesi yatay geçiş göstermiyor.. sen güvendesin yani..

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
mesut abı amcalık konusunda sen baska bırınden yardım al onumuzdekı 15 yıl dusunmuyoruz bız sındy ıle :D

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
gercekten yakısmıssınız sercan, mesut abi gercekten güzel yakalamıssın fotoyu

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
bu arada kevser memleketimin fotolarını lütfen cabuk yayınla 29 ekimde biz de gidecektik nasip olmadı cokyağmur var dediler bizde cıkmadık yolda karsılasabilirdik neyse fotoları acil bekliyorum