giant

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
giantın xtc modellerınde
xtc 1
xtc 2
xtc 3
serılerın arasındakı fark nedır arkadaslarında yardımlarını beklıyorum acıl

Scudo

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
eyvallah kardes detaylı ınceledım bana da oyle geldı ama ısınmı sansa bırakmak ıstremedım tekrar tesekkur ederım

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Aynı kadrodaki parçalar 1 den 3'e doğru gidildikçe parçaların kalitesi düşüyor olay budur :)

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
eyvallah kardesler degerlı bılgılerınız ıcın nedense arkadaslar o kadar gıren var cogu 2el ilana bakıyor cıkıyor hıc demıyorlar bılgılendırme yerlerıne bakalım dıye

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
giant modellerinde kadro üzerindeki ekipmanlar donanım seviyesine göre en üst 0-1-2-3-4 olarak devam ediyor kadrolar aynı. Yani en üst donanım en düşük rakam.
Kabaca özetlersek; XTC serisinde 3 kadro mevcut. XTC-aluminyum kadro, XTC Advanced-karbon kadro, XTC Advanced Sl-karbon kadronun daha hafif daha yüksek teknoloji ile üretilmiş olanı. Bunlardan hariç XTC composite modeli var o da karbon açıları XTC advanced den farklı olabilir. Bunlardan hariç tayvan modeli benim kullandığım ve çin modeli de bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: sadana

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
ay6nı sey scott ıcınde gecerlı mı scale 50 60 70 80 arasında bı fark var mı kalıte olarak kadro ıcın soyleyecek olursak

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
scott da aynı...scale aluminyum kadroların herşeyi aynı ..sadece renkleri değişik.

zaten heme hemen hiç bir bisiklet üreticisinde aynı model içinde kadro değişmiyor.

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
tesekkur ederım kardesler guzel bı bısıklet aldım baklım bı aksılık olmaz ıse sızınde onerılerınızı degerlendırerek ıns

Tepki
10
Bu modeller arasında renk ve donanım olarak değişiklik vardır.Yani sayı büyüdükçe kalite düşüyor.

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
@Emrecan Saper

kardes emın mısın senın gıbı dusunen ılk defa cıktı dıger arkadaslar senın gıbı dusunmuyor