Giant Yol bisikletinde büyük indirim!

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mert E.
Air modelinin turuncusuna gidip gidip geliyorum yalan yok.

• Beğen
Tepkiler: Groims
Scudo

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@MehmetAliB. Merhaba, Açıkçası benim de aklımdan Giant geçiyordu ancak donanım kısmı kafamı karıştırmıştı. Bir de şu var tabi KTM'nin daha üst donanıma sahip olması ne denli fark yaratacak tartışılır. Yani aradaki farkı fark edeceğimi de düşünmüyorum. Bu anlamda kadroya yatırım yapmak ve giant almak şu an için mantıklı gözüküyor. Sizi de meşgul etmeden son olarak Giant'ın bu modeli hakkında görüşünüz var mı? Teşekkürler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Groims

Kaçkar'dan geçen yıl giant propel advanced 1 için fiyat almıştım. Hatta Giant'ın kendi mağazasında inceledikten sonra Kaçkar'a gidip bizzat görüşmüştüm. Bayilikleri o zaman vardı ve fiyat yine de düşüktü. Giant kendi mağazasında farklı fiyat veriyor. Diğer bayiler farklı.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kerem Özbayrak Donanım 105, çok iyi.Kadro zaten laf yok.Fiyat bu bisikletin tam olması gerektiği gibi.6600 TL gayet makul.Propel için 1 tane bile olumsuz yorum da göremezsiniz.Kafanızı hiç yormayın bile bence.Alırsanız hiçbir şekilde pişman olmazsınız.Ancak bilginiz olsun, pedal'a basınca uçan cinsten bir bisiklet :D

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Giant aero icin bu kadar kasmaya gerek yok.Bu paralar verilecek ise venge/supersix/ foil almak daha mantikli..

• Beğen

Carlito

Üye
Tepki
23
İsim
İzzet
Bisiklet
Cervélo
fiyatlar çok iyi bence ben giant propel advance 2 yi 7400 tl ye almıştım
şimdi aynı bisiklet 6800 üzülsemmi sevinsemmi bilemedim:)

kadro olarak ben çok memnunum son derece rigit ve hızlı bir kadro doğru kadro boyunu bulursanız kaçırmayın derim almak isteyen arkadaşlara fikir verir belki

• Beğen
Tepkiler: Kerem Özbayrak

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@murat atay Çok merak ediyorum sadece meraktan, neye dayanarak diyorsunuz acaba bunu? Gerçekten açıklarsanız çok sevinirim.

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
@murat atay aero bisiklet testlerinde, kadro+maşa hafifliği ve ona göre sunduğu orta göbek ve alın borusu rijitliği bakımından, venge, S5, Foil (eski modeli olabilir bilgim yok) ve ridley noah ya göre daha iyi sonuçlar sayısal olarak ifade edilmiş, test yöntemleri de açıklanmıştır. Ek olarak, aero olarak yine hepsinden daha üstün, tabi ben giant ın 3. taraf dahil edilerek, tarafsız olarak elde ettiğini söylediği bilgilere göre bunları söylüyorum. Giant ın sitesinde bulabilirsiniz, yada basitçe giant stifness and weight test diye ararsanız çıkabilir. Giant yabana atılacak bir bisiklet markası hiç olmadı, specialized, bianchi gibi markaları kendi fabrikasında üretiyor. En büyük üreticidir bu arada dünyada..

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Marka veya aero ustunluklerınden dolayı yazmadım bu bütçelere cıkıldıgında, aman gıant %25 ıskonto yapmış koşup alayım degılde bırbırlerıne cok yakın 3 markanın da aero bısıkletı olduğunu belırtmek ıcın yazdım..Yolsa olay ne marka sempatısı ne de aero kapasıtlerının bırbırlerınden kıl payı farkları degıl..Gıant ın turkıye fıyatları cok yüksek yaptığı ıskonto oranı ne olursa olsun marka degerı olarak (bakın performas vs acısından yazmıyorum lütfen dıkkat edın!!) bir spec canondale veya scott degıl...bu açıdan baktığımda bana diğer markalar daha mantıklı geliyor..

celikkadro

Daimi Üye
Tepki
350
İsim
Tayfun
Iki kadar once bazi Giant modellerinde benzeri indirimler vardi. %25 indirimli fiyat zaten "son fiyat ne olur" dediginizde "abi sana XXXX'e birakirim" dedikleri fiyata denk geliyor.

Fotograftaki Giant icin iki ay once 5900 demislerdi. Giant'lar cok ucuzladi kosa kosa gidip alalim demenizi gerektirecek bir durum yok.

• Beğen

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
@Mert E.

Saygisizliga gerek yok..Bu benim dusuncem ayni fikirde olmayabilirsin.Sagdan soldan duyunlmlarla tespitler ne demek uslubuna dikkat et

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@murat atay

Benim yazdığım şey fikir değil.. Oraya yabancı kaynaklar koydum, girersiniz, bakarsınız içinde Giant'ın yeri nerede diye.

"Sağdan soldan duyum" değilse fikrinizin kaynağı da söylersiniz, sen bunları yazmışsın ama bak şuralarda Giant'ın "marka değeri"nin esamesi okunmuyor diye.

Boş boş atar gider yapmanın alemi yok.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@Kerem Özbayrak O iki kadro arasında Giant bir adım öne çıkar. Tabi zevkler ve renkler dünyasında herkes için bir yer var. Mesela ben kompakt kadroları daha çok beğenirim.

Gidip geldiğim bi bisikletçide bunun kırmızı beyazı var. Arada bir bakarım. Yakından görmediyseniz şu fotoğraf bisikletin şeklini daha belirgin gösteriyor.
$_57.jpeg

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@MehmetAliB. Ustam sende ne marka var? (Meraktan soruyorum)

Gönlünde yatan aslan ne?