giant yardim

utku bayburt

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
arkadaslar sele ve sele borusu almak istiyorum.bisikletim asagidaki linkteki.sorum su:sele borusu capi her bisiklette degisiyormu?sele ve sele borusu alirken nelere dikkat etmem gerekiyor?

(link)

Scudo

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
sele borusu her bisiklette aynı değildir. Sele borusunun çapı için: sele borusunu çıkarın. borunun dış kenarlarına genelde en altta veya en üstte boruya kazınmış bir şekilde yazar. ordan borunuzun çapını öğrenip o ölçüye göre sele borusu almanız gerekiyor. sele alırkende sağlamlık konforluk hafiflik ve renk ;)

• Beğen
Tepkiler: utku bayburt

utku bayburt

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
tesekkur ederim bilgiler icin.su an yurtdisindayim burdan almak istedim sele borusunu ancak bisikletim burada deil.artik ona turkiyeden bakacagim.bisiklete gezi amacli biniyorum.100 km ye kadar turlar yaptim genelde.arastirmalarim sonunda brooks modellerinden birine kaydi aklim.sanirim seleyi burdan brooks alacagim.tesekkurler tekrar.

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
eğer bisikletinizin 2009 model olduğuna eminseniz şu linke bir bakın.
(link)

burda sele borusu çapı 30.9 diye geçmiş. ''' Seatpost Alloy, 30.9mm diameter '' sadece bilginiz olsun istedim. iyi günler

• Beğen
Tepkiler: utku bayburt

utku bayburt

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
bisikletim 2009 evet.cok tesekkur ederim.cok isime yarayacak bu bilgi.size de iyi gunler