Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

giant xtc 2

Konu, 'Giant' kısmında atay.mehmet tarafından paylaşıldı.

1. atay.mehmet

atay.mehmet Yeni Üye

Seviye:
    slm,
    baya bir suredir mevcut bisiklet modelleri arasinda karar veremezken birde giant opsiyonu cikti karsima 2009 modeller arasinda giant xtc 2 hakkindaki yorumlarinizi almak isterim, model tercihleri arasinda scott scale 70 veya trek 6300 var, giant xtc 2 nin daha ust donanimi oldugunun farkindayim ancak daha ziyade merak ettigim diger modellere oranla kadro ozellikleri, uzun sure zevkle kullanabilecegim ve ilerde donanimlarini sorunsuzca degistirebilecegim bir bisiklet ariyorum.

tesekkurler

2. five

five Bütün yıl hayal kurup birkaç hafta pedallayan...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba,
    Ben de son dönemde Giant'ları değerlendirmeye aldım. XTC 2'de güzel bir seçenek olarak görünüyor. Bana göre 6500 D ayarında bir bisiklet. Fiyatı ise daha iyi. Tabi yakından görmem gerekli :)
    Ben de kullananların yorumlarını merakla bekliyorum.

3. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu konuyu takip etmek lazım umarım bilgi sahipleri ve kulananlar bu bölümde bir iki satır yazar bizlerde faydalanırız

4. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Öncelikle XTC 1, 2, 3 ,4 biskletlerinin kadroları aynı ve içinde advanced kelimesi geçen modelleri karbon oluyor. Kaliteye gelince Trek'in 6500 ünden den daha ziyade bir üst model olan 8500 ayarında bir kadro olarak görüyorum ben. Dolayısıyla fiyat ve komponet olarak yakın sevyede ise XTC2 yi 6500d yerine tercih edilebilir

ZekiAlper bunu beğendi.
  5. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bence onun yerine eğer imkanınız varsa xtc1 almanız daha iyi olur çünkü üzerindeki ekipman xtc2 ile karşılaştırılırsa 300 eurodan oldukça fazla fark var. benim imkanım olsa xtc1 alırdım. fiyat/performans oranı xtc 2 ye göre oldukça yüksek. ama bukadar para vermek istemiyorum diyorsanız aynı miktara sedona, salcano gibi markaların 2009 modellerine yönelebilirsiniz(sedonalarda 14 şubatta görücüye çıkıyor). ama markaların aralarındaki temel fark kadrolardır. bunuda iyi düşünün