Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giant Scr1 hakkında düşünceleriniz nedir?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mert-Demir tarafından paylaşıldı.

1. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Ben 1-2 ay önce bir carraro mtb almak istiyordum ama ileri bisikletin luzümsuz kazıkçı tavırları beni deli etti boyum 1.90 ve satıcı abimiz sana small boy olur dedi çocuk bisikleti gibi bisiklet verdi bende dükkandan direk çıktım.Bu 1-2 ay süre zarfında yarış bisikleti almaya karar verdim.Giant scr1 bütçeme uygun sizin düşüncelerini almak istedim yardım eden herkese teşekkürler.Taş çatlasa 2000-2200 tl bütçem var bu bütçeye uygun bisiklet modeli söylerseniz de sevinirim.

İyi Forumlar.

2. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    eğer 2000-2200 tl gibi bir bütçen varsa ben sana şu bisikleti öneririm

http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=1008 salcano xrs 030
    üzerinde apex set var gayet güzel bisiklet ve istanbul sirkeci anabayi den alırsan peşin alımda sana yüzde 18 indirim yaparlar.eğer scott trek cannondale vb markalar istiyorsan da bütçeni 2500 tl ye çekebilirsen tiagra setli güzel modelleri vardır.scott s30 cannondale caad 8 tiagra vb fakat marka takıntın yoksa salcano xrs 030 derim çünkü o donanımlar o paraya çok iyi(ve unutma salcano da artık bu işi öğrendi eskisi gibi değil gayet güzel kadro üretiyor artık).eğer peşin almayacaksan ve bunun fiyatı seni aşarsa eğer o zaman bunun tiagra setlisi var sayfayı alta indirdiğinde hemen yanında o da olabilir ve bütçene daha uygun o...