Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

giant rock

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında boenee tarafından paylaşıldı.

1. boenee

boenee Yeni Üye

herkese merhaba. 2009 model sıfır giant rock modeli için düşünceleriniz nedir?500 tl ye buldum ve bu fiyattan daha fazla vermemin imkanı yok. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. Baturalp Bozalp

Baturalp Bozalp Yeni Üye

Seviye:
    Benimde durumum hmen hmen senınle aynı .. O bisiklete bende bakmıstm snra bir aralar Salcano yu dusundum .. Simdide 2. el scott buldum eger yaza kadar satılmazsa onu almayı dusunuyorum ama Giant Rock baya iyi bir bisiklet bence o fiyata gore ..

3. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşlar size bir önerim var...Tabi isterseniz...belki forumda okumuşsunuzdur daha önce yazmıştım buraya...Sirkeci Efor bisiklette Kron XC 3000 Kadro üzerine XC 500 parçaları takmışlar.21 vites bisiklet.Amörtüsörlü rengi metalik gri ve oldukça güzel bir renk...Taksitli 550tl nakit 500 tl birbakın derim.Göz ardı edilmeyecek bir bisiklet.İlerde paranız oldukça parçaları değiştirirsiniz...Gerisi size kalmış.Seçim sizin...

4. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    2010 model sedona ve kron modellerini bekleyın.Acele etmeyın.Bir kez alın bir daha uğraşmayın...İyi forumlar , bol pedallar ;D

5. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Giant iyi bir marka üzerindekilerden ziyade kadrosu yetecektir.
    Kron xc serilerinde hepsi aynı kadro xc1000/2000/3000/4000 aynı xc5000farklı (carbon) bu sebeb ile 3000 kadro üzerine kurulmuş bir bisiklet 1000 den farklı olmayacaktır.
    Eğer elinde bir bisiketin var ise üzerindeki parçaları yeni bir kadroya geçirebiirsin. daha az maliyeti olabilir sifir kron kadro 250 civariydı

6. Burak ELMAS

Burak ELMAS Kıdemli Üye

Seviye:
    ufakbi düzeltme yapalım xc1000 2000 3000 arasındaki farkı bilmiyorum ama 4000 le aralarında fark var çünkü diğerleri 2 kere 4000 3 kere dipçiklenmiştir

7. Blasto

Blasto Aktif Üye

Seviye:
    benim bildigim kadarıylada xc500 1000 2000 aynı geriye kalan kadrolar farklı hatta xc 3000in kadrosunun arka tekerinin bağlandığı desteklerin kalınlaştırıldığı yönünde bir yorum okumuştum. Ancak en iyisi efor bisikleti arayıp sormak tabiki...

8. İsmail YURDAKURBAN

İsmail YURDAKURBAN Üye

Seviye:
    Bence Giant iyi tercih.