Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Giant revel 1 D 2012 (Yol bisikletine gecisten dolayi satilktr baska bir nedni yoktr)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında aliihsan.ural tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aliihsan.ural

aliihsan.ural Yeni Üye

Seviye:
    Herkese iyi aksamlar

Oncelikle sunu belirteyim bisiklet cok temizdir ve cok memnunum.Bugun kackar bisiklete gittim barend almaya orada takarlarken uzun zamandir aklimda olan yol bisikletlerinde gozum kaldi :D bende daha 10dk once verdigim kararla yol bisikletine gecmeye karar verdim. Burda satislar hem saglikli hem hizli hemde isi bilen arkadaslar cercevesinde oldugu icin en dogru yolun burdan satmak oldugunu dusundum.

Simdide bisikletin detaylarina gelelim.

-Bisiklet gecen ayin 16sinda alindi yani daha 1 ayi yeni gecmis durumda.
    -Bisikletle daga bayir falan filan bi yere gidilmedi yaklasik 18gun besiktas-levent arasi yolda kullanildi ise gidip gelmek amacli
    -Bisiklet herhangi mekanik bir sorun yoktur sadece bugun yaptirmak nasip olmadi vites ayarinda bi sikinti varmis teknik elemanin vakti yoktu onemli bisey olmayinca eve dondum bi dahaki gidisimde yaptiracam
    -Bisikletle tek bir cizik vardir oda pedal bolumunde onuda zincirlikuyu metrobus duraginin orda kaldirima surttum ama hizim yoktu hatta ayagim kaldirimdaydi egilerek geceyim derken surttu ama hic bi sikinti yok
    -Burda herseyi yazmak istiyorum sonra bi sikinti olmasin diye bu cizik sorunu buyutulecek bisey degil sadece bilgilendirmek amacli karsilikli anlayis icin
    -Bisikleti satmamin nedeni giant in yol bisikletini alacam scr2 linkide budur http://www.kackarbisiklet.com/tr/pr...&CID=12&PID=447&probrand=&prosize=&procolour= baska hic bi amaci yoktur
    -Bisiklette aksesuar olarak sorarsaniz arkasinda 35 liralik flashor(tam isminin bu olduguna emin degilim :D) var ve gercekten memnun kalinilan bi urun
    -Bugun daha yeni barend taktirdim :D 45 liraya carbon
    -Baskada bi aksesuar yok yani ben gerek gormedim bilmiyorum siz gorurmusunuz herkesin zevki farkli
    -Baskada diyecegim bisey yok ilgilenen arkadaslar varsa herturlu sorulari sorabilirler simdiden alacak olursa eger hayirli olsun almayan olursada bunla devam edecem bahsettigim gibi gercekten cok memnunum ama yol bisikletlerinin sekli takdir edersiniz ki daha iyi :D ve ben surekli yolda kullaniyorum
    -Fiyat vermiyorum her turlu teklife acigim bisikletin sifir fiyati 500 Euro ben nakit almistim %10 indirimi vardi ustundeki aksesuarda yukarida belirttigim gibi 80 lira ona gore bi fiyat belirler herkes.
    - Taksit soracak arkadaslara soyle bi onerim var nakit de olsa taksiklede alsaniz ben teslimi kackar bisikletten yapmak istiyorum boylelikle hem bisikleti kontrol ettirirsiniz ki bu hem sorunlari hemde insanin aklindaki supheyi kaldirir hemde orda cesitli kartlara 10 taksit yapiyorlar ordan direk pos cihazinda parayi cekeriz bende o sirada alacagim bisikletin ustunu tamamlar bisiklete kavusmus olurum :D
    -Son olarakda bisikletin faturasi mevcuttur ama sirket uzerine kesildigi icin (asil fatura maliyeye gidiyor ki daha gondermedilerse orjinalinide teslim edebilirim) fotokopisini verecem zaten bisikletin kadrosu omur boyu garantilidir her kadronunda bi seri numarasi vardir herhangi bir sikinti olacagini dusunmuyorum
    -Parca olarak satis yoktur

Saygilar sevgiler

Uploaded with ImageShack.us

http://www.kackarbisiklet.com/tr/pr...&CID=8&PID=419&probrand=1&prosize=&procolour=

Bisikletin linki budur

Kadro: AluxX alüminyum

Çatal: SR Suntour XBT V4 80mm seyahat Lokavt

Pedallar: VP992 Çelik reçine gövde ile

Vites: Shimano SL-M310 24speed

Ön Attırıcı: Shimano M191

Arka aktarıcı: Shimano Alivio M430

Frenler: Tektro Draco hidrolik disk

Fren Kolları: Tektro Draco hidrolik disk

Kaset: Shimano HG40 11-32

Zincir: KMC Z72

Aynakol: Shimano M171 24/34/42 w

Jantlar: Dev CR70 Çift Duvar alüminyum

Lastikler: Dev Spor 30TPI Tel 26x2.1

Fiyati kredi kartina 1000 lira nakite 900 lira diye dusundum aksesuarla beraber sifirin taksitli fiyati 1250 liradir.

Herkese iyi gunler

2. aliihsan.ural

aliihsan.ural Yeni Üye

Seviye:
    ilan gunceldir ...

3. aliihsan.ural

aliihsan.ural Yeni Üye

Seviye:
    fiyat bugunku euro kurundan dolayi 975 tl olarak revize edilmistir. ilan gunceldir ...

4. aliihsan.ural

aliihsan.ural Yeni Üye

Seviye:
    ilan gunceldir ....

5. aliihsan.ural

aliihsan.ural Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet yerine tekerleri degistirmeye karar verdim konu kapatilabilir birde schwalbe marathon 1.75 ile 1.5 arasinda kaldim lutfen yardim edin ? sizce hangisini almaliyim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.