Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giant Revel 0

Konu, 'Giant' kısmında aycan sarıhacıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. aycan sarıhacıoğlu

aycan sarıhacıoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    herkese merhaba,
    Eylül ayı başında giant revel 0 aldım mat siyah. özellikle rengini çok sevdiğim için böyle bir tercih yaptım. Antakya'da yaşadığım için ve burasının yolları da berbat olduğu için MTB almak daha mantıklı geldi, yoksa yol bisikleti almayı düşünüyordum. bisikletimden çok ama çok memnunum. yavaş yavaş donanımlarını da tamamlıyorum. öğrenmek istediğim bu alete verdiğim 750 euroya değer mi? trek sever bir arkadaşımın önerilerine rağmen Giant'ı seçtim. konu hakkında beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim...

2. Ege Örs

Ege Örs Bursa / Öğrenci

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Tabiki "marka" bisiklet olduğu icin yerli bisikletlerin f/p oranina gore fren-vites takimi biraz daha alt seviye oluyor ama kadrolari kaliteli oldugu icin yapilan donanim yukseltmesine degecektir. Bir de sorum frenleri mekanikten hidrolige cevirdiniz mi?

3. aycan sarıhacıoğlu

aycan sarıhacıoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    frenler zaten v-fren değil hidrolik. dolayısıyla frenler üzerinde oynamaya gerek kalmadı. dediğim gibi aklımda hep mat siyah bir bisiklet almak vardı. internet üzerinden almaya karar vermiştim ve bir tane kalmış ellerinde. şanslı sayılırım :)