Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giant reign ve reign x

Konu, 'Giant' kısmında csumerkent tarafından paylaşıldı.

1. csumerkent

csumerkent Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu canavarların herhangi birinin herhangi bi versiyonu türkiyeye geliyormu yada getirtmek kaça mal olur asıl olay bunların kadroları bulunabilirmi yada getirtilebilirmiyiz.All mountaina geçiş yapmak istiyorum xc beni kesmiyo ama en beğendiğim bu iki model almak istiyorum ama kadroları bulamıyorum yada tüm hali çok pahalı oluyor

2. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
  3. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bahsettiğin Giant Reign serileri downhill/freeride için. All mountain tarzında bisiklet istiyorsan Giant'ın Trance X modeline bakman lazım.

Sonu "X" ile bitenler son model oluyor. Bu modellerin arka amortisör sistemi "Maestro" yenilendi, geometri tasarımları değişti ve sonuçta girdiği tüm testlerden birinci çıkıyorlar. Giant bu modellerle muazzam bir atak yaptı. Trance X, Anthem X aynı şekilde bahsettiğin Reign X hepsi mükemmel aletlerdir.

Burada bulabilir misin ? Türkiye'de sadece Anthem X var diye biliyorum. Modeller çok yeni olduğu için ve insanların kafasında henüz oturmadığı için çok fazla talep yok malesef. Sipariş üzerine getirilir mi bir sor ama biraz beklersen geleceği kesin.