Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GIANT Rapid Series vs SPECIAZLIZED Sirrus yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erkan Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Dilek

Erkan Dilek Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba,

Aşağıda linklerini verdiğim 2 Giant rapid serisi Tur bisikleti modeli arasındaki farkları anlayamadım.

sadece anladığım birinde lastik 25 diğerinde 28. Tur bisikletlerinde ve specialized sirrusta olduğu gibi ebat 28.

25 acaba yol bisikleti ayarında mı oluyor. bir de üstündeki ön arka vites arttırıcılar shimanonun bilmediğim serisi.

yani acera, alivio ,deore vs değil. tur bisikleti yol bisikletine mi yaklaştırılmaya çalışılmış acaba ?

Çünkü ben daha hızlı , hafif ve karbon maşaya sahip olduğu için Sirrus alacaktım.

ama GIANT Rapid serisini görünce bir kere daha bilgili arkadaşlara sormak istedim.

http://www.bikeandoutdoor.com/?gian...D=246&Tur_ID=813&part=urun_detay&Urun_ID=9421

http://www.bikeandoutdoor.com/?2011...D=246&Tur_ID=813&part=urun_detay&Urun_ID=9538

Ayrıca iki bisiklet arasında hangisi tercih edilir bunu da belirtirseniz memnun olurum.

şimdiden teşekkür ederim

2. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Verdiğiniz Giant Rapid 3 TRI modeli 25 jant değil, 28 jant. 700x25 sayısında 700 jantı, 25 kalınlığı belirtir. Yani 28 jant 25 mm.
    Ayrıca bisiklette yol bisikleti donanımı bulunuyor.

3. Erkan Dilek

Erkan Dilek Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ben de bunu düşündüm ancak tam emin olamadığım için yarım yamalak yazdım.

dediğiniz gibi lastikleri de daha ince yaparak hız yapmak isteyen tur bisikleti severlere hitap etmek istemişler.