Giant Kadrolar

Serhat.Y

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Merhaba İstanbul'da Giant Merida Scott markalarının kadrolarını temin edebileceğim bir yer var mı? 0 olması önemli boşuna 2. el önermeyin lütfen

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Bende aynı arayış içindeyim, yarın bir aksilik olmazsa niyetim Sirkeci tarafına gidip yeni bir kadro bakmak olacak. Önceliğim Giant, Merida, Sedona. Bütçem maksimum 400 TL civarı. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Gokalp Gokmenler

banada dönmeyi unutma abi :) sende kadronu sök gönder de sonuçlansın. aynı zamanda giderlerse 2 ürün daha iyi olur bizim için.

• Beğen
Tepkiler: Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Berksan

Merak etme sanada haber veririm yarın. Benim bu hafta içinde kadromu söktürmeme imkan yok. Benim bisiklet şu an Çanakkale'de, ben ise İstanbul'dayım. Bir aksilik olmazsa pazartesi günü söktürecem kadroyu.

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
kaçkar bisiklet, giant markalı bisikletler satıyor ama, kadro satıyorlar mı bilemiyorum. isterseniz, arayın sorun.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Gokalp Gokmenler

selamlar. ben de çanakkaledeyim. bisikleti aldım alalı servise götürmedim hiç. servis de pek matah biyer değil zaten. siz nereye veryorsunuz servise?

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Gazel Girgin

Dün saat 8de yola çıkmış kargom kontrol ettim, yarın öğle saatlerinde ellerinde olacak bende yarın akşam arıyacağım. Sizede haber veriririm gazel bey. :)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Cemali Avcı

Murat Varol var Çanakkale Merkez'de, Bianchi servisi, o fena değildir, ben sadece onu biliyorum. Benim bisikletim yılın 9 ayı İstanbul'da duruyor zaten bu yüzden Çanakkale'de ki servisler hakkında çok fazla bilgim yok.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@syilmaz

Giant kadrolar Bike and Outdoor ve Kaçkar bisiklette var. Bike and Outdoor'da ki Giant kadrosunun fiyatı 559 USD idi. Merida ise sadece bir adet siyah olarak Aslı bisiklette vardı, fiyatıda 800 TL idi.

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
Kaçkar Bisiklet Göztepe Şubesinden mart 2013'de Giant ATX Pro L beden kadro aldım. Forumda mesajlarıma bakarsanız görebilirsiniz.
(link)