Giant Kadro Seçimi ?

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
Merhabalar arkadaşlar...

MTB'min kadrosunu değiştirmeyi düşünüyorum.

Şu iki model arasında karar veremiyorum, farkları neler acaba bilen birisi yardımcı olabilir mi? Tavsiye edilecek modeller mi sizce?

Giant 2013 ATX LTD

Giant 2012 ATX 7

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu kadroda yani atx lerde konfor önde.. sportif yönün ağırlıktaysa xtc tercih edebilirsiniz. 7 ile pro arasındaki fark ciddi değil biri 2012 model biri 2013

ctorhan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Cube
Ilk cevabi ben verseydim ayni Kayhan arkadasin dediklerini yazardim, bende atx ltd var cok sportif bir kullanici degilim ama kadrodan memnunum bu arada atx 7 ile atx ltd arasinda ufak bi geometrik degisklikler var sanirim, bence yeni model her zaman daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Ö.

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
Teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için , kadro meselesi halloldu. 2012 Sedona 781 alıyorum, yarın ulaşacak inşallah.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Gökhan Ö.

Yeni kadronuz hayırlı olsun. Bende yeni bir kadro arayışındayım en başta bende Giant kadrolara baktım ancak Giant kadrolar birtek uygun fiyatlı olarak Erdoğanlar Bisiklette var. Daha sonra Geotech kadrolara yöneldim ancak Sedona kadrolarda gerçekten çok kaliteli. Siz Sedona 781 kadronuzu nereden ve ne kadar fiyata aldınız? Geniş ve bol kadro seçeneğini hangi bisikletçide bulabilirim acaba? bana yardım edebilirseniz sevinirim.