Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Giant Escape Air - Faturalı ve Garantili (9.5 Kg)

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Furkan TK tarafından paylaşıldı.

1. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Giant Escape Air - Turuncu - Siyah ( M Kadro )

Yükseltmiş Model

Bisikleti 24.07.2015 tarihinde alınmıştır faturası durmaktadır. Aldığım zamandan bugüne kadar özenle kullanılmıştır her daim evde muhafaza edilmiştir bakımları yapılmış olup bisikletin hiç bir problemi yoktur fotoğraflarda görülebileceği gibi temizdir. Bisikletden bahsedecek olursan Giant firması tarafından Japonya pazarı için üretilmiştir geçen sene itibariyle Türkiye'de satışa sunuldu ve yılın en çok satan bisikletleri arasına girdi. Escape Air'i diğer benzer bisikletlerden ayıran çok önemli üstünlükleri var.

Bunlardan en önemlisi hiç bir şehir bisikletinde olmayan ağırlığa sahip bisiklet sadece 9.5 kg. Hafifliği sayesinde bisikletin ivmelenmesi ve rampa çıkarken sağladığı hafiflik tasarrufu dikkat çekmektedir.

Giant Escape Air'da 2'li aynakol 46-34. Arka ruble ise 11-34 olarak belirlenmiştir. Bu oranlar makineyi fitness bisiklet sınıfa iyice yaklaştırmıştır. Escape Air yol bisikletlerine benzer bir performans sergilemektedir. Yol bisikletinin gidonuna alışamayan fakat hızlı bir bisiklet arayanlar için biçilmiş kaftan bisiklettir. Performans işi kişiden kişiye değişşede ben düzlükte 35-40km hız arasında tempo ile uzun süre bu hızı koruyarak sürebiliyorum. Bisikleti satma niyetim hiç olmadığından dolayı bisikletin üzerindeki düşük donanımları zamanla yükselttim ve böylece bisiklet bir kaç sınıf daha atladı. Şu anda vites geçişleri ve lastik performansı bariz şekilde orjinaline göre ciddi üstünlük sağlamaktadır. Ayrıca bisikletin maşaşı siyaha boyanmış olup turuncu ile siyah uyumunun güzelliği yakalanmıştır. Maşa Cro-Moly alaşımlı olup darbe emici özelliği vardır.

Orjinal donanımı Altustu sonradan güncellenerek Deore seviyesine yükseltildi.

Makine Üzerinde Yapılan Yükseltmeler

Lastik : Continental Grand Prix 4000S II 25c (Piyasanın en iyi yol lastiklerinin başında geliyor.)
    Vites Kolları : Shimano SL-R440 (Tiagra)
    Fren Kolları : Avid Speed Dial 7
    Arka Aktarıcı : Deore
    Ön Aktarıcı : Deore
    Vites Telleri : Baradine Teflon
    Gidon : Truvativ Stylo Team Sele Borusu
    Gidon Boğazı: Fsa Energy Gidon Boğazı :
    Sele Borusu : Karbon
    Sele : Selle Royal Seta
    Elcik : Velo Ergonomik elcik

Yapılan donanım yükseltmeleri birlikte bisikletin değeri + donanım değişikliğiyle birlikte toplamda 3.000 TL harcanmıştır.
    • Matara kafesi ve ayaklık bisikletle birlikte hediye verilecektir.

Kadro Ölçüsü "M" 1.75 ile 1.85 cm arası kişilere uygundur.

Fiyat : 2249 TL < 2150 TL

Fiyat güncellendi.

[​IMG] Kargo Bilgisi : Şehir dışına kargo ile göndermeyi düşünmüyorum. İstanbul içi elden teslim tercihimdir.

Hertürlü sorunuz için Ö.M gönderebilirsiniz.

2. orcun oguzhan

orcun oguzhan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Güzel makine gerçekten

via Tapatalk

3. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Güncel.

4. ahmet187

ahmet187 Yeni Üye

Adı:
    Ahmet Kırca
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Satma nedenin nedir

5. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @ahmet187 Yol bisikletim ve katlanır bisikletim var.