Giant CRS Alliance almak istiyorum???

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Giant CRS Alliance modelini kullanan arkadaş varmı? Varsa memnunmu? Ya da bu bisiklet hakkında bilgisi olan var mı? Trek FX 7.5 ile arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim :D

(link)

Scudo

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
kesinlikle giant al, bende fcr vardı eskiden, çok memnundum, ayrıca bisiklet çatal ve üst boru olarak karbon, bu da giant'ı seçmen için iyi bir neden.

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

BülentBayraktar

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Trek
Acaba bu modeli yurtdışından mı getireceksiniz ?Türkiye'de olmadığını biliyorum acaba yanılıyormuyum?Benimde çok beğendğim bir model şahsen...

• Beğen

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@BülentBayraktar

İzmir Ata Bisiklet'te gördüm bu bisikleti ve sanırım aşık oldum :D Bir müşterileri için özel getirtmişler, size de yardımcı oluruz dediler. Bisikletin özelliklerine bakınca 2500 TL lik fiyatı normal geldi bana.

• Beğen
Tepkiler: BülentBayraktar

BülentBayraktar

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Trek
Uzun süre bu modeli incelemiştim.Hatta bu senenin başında ithalatçısı olan marintek'e telefon açmıştım fakat şu an için bu modeli getiremiyeceklerini söylemişlerdi.Fiyatıda dediğin gibi oldukça makul

Tepki
3
ben aldim kullaniyorum..kesinlikle flat yol bisikletleriyle karistirma wheelbase 10 cm daha uzun olan yeni bi dizayn ayrica 8 kg a az bi masrafla yaklastirabilirsin cok memnunum tavsiye ederim..

• Beğen

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@murat karadayı

Bu bisikletle yaptığınız uzun yol deneyimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim.

Tepki
3
@Yunus Emre POLAT
sele gidon arasindaki uzaklik fitness lere gore daha acik oldugu icin yol bisikletlerine yakin ama biraz daha kafaniz yukarda olarak agirliginizi dagitabiliyorsunuz bu sayede yukunuz seleye binmiyo ve uzun yol rahatsizlik vermiyor..ben alir almaz aynakol ve sele sele borusunu karbon yaptim ve 9 kiloya indi daha sonraki calismalarimla 8 250 ye kadar geriledi 150 gr daha inicek bi parca bekliorum..bu islemleri 500 ero civarina malettim uzerinde gelen parcalarla takas ederek..

• Beğen

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Murat Bey,
Bu ürünü nereden ve kaça aldınız? Numarasını verirseniz sevinirim. Bu arada halen memnunmusunuz?