gıant brass 2 tavsiyeler

Tepki
72
mrh arkadaşlar umarım herkes afiyettedir.sizlere bir kaç sorum olacak.mtb tarzı bir bisikletim var sedona kullanmaktayım cok memnunum.şimdi kafamda canlanan gıant brass 2 modeli yada buna eşdeğer başka bir bisiklet düşünmekteyim.kullanacağım alan street ten çok,çok zor olmayan toprak arazi ama downhıll tarzı inişler değil benim dediğim alanlar,insana zevk veren biraz zor araziler,downhıll fiyat olarak cok pahalı bırde asıl yapmak ıstedıgım downhıll değil,sizce bu tarzda yarı street yarı arazi düşünürsek sizce gıant brass 2 işimi görürmü yorumlarınız için şimdiden çok sağolun sağlıklı hayatlar arkadaşlar bol pedallar

freerıde tarzı bır kask ve diz-dirsek korumalarımıda alacağım bu arada;)

Scudo

Blasto

Üye
Tepki
33
giant brass normalde street/dj bisikleti:zorlu arazide kadro bakımından sağlamlığı yeterli. Ama kadro açıları ne derecede uygundur bilemiyorum. Daha tecrubeli arkadaslar yardımcı olacaklardır.

Kadro boyunun size uygun olduğuna emin olun cunku street bisikletlerinde cok fazla kadro secenegi olmuyor; S M gibi kadro olçüleri var....
Küçük kadro uzun yollarda rahat bir surus sağlamayacaktır...

Brass haricinde kron crayz hop, sedona x11.geotech bouncer, hussar jump modellerine bakmanızıda oneririm.

• Beğen
Tepkiler: utku bildirici

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hard trail bir bisiklet açılarıda çok harika emin olun yapmak istediğiniz zor bir hareketi bir kaç denemede hemen çıkarabilirsiniz arazi sürüşlerindede kesinlikle yüzünüzü kara çıkarmaz

• Beğen
Tepkiler: utku bildirici