Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giant boy ölçüleri standarttan farklı peki gerçek ne ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Taha Güngör tarafından paylaşıldı.

1. Taha Güngör

Taha Güngör Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar geçenlerde kadromu satarak yeni kadro arayışına girdim. Giantta karar kıldım ancak bu firma 18" yerine 17 ve 19" üretiyor.

Peki bu ölçüler tam olarak neye tekabül ediyor? 21" kadromu küçültmek istiyorum 180-183 boyum var. 19 mu almalıyım 17 mi?
    Giantın 19 u daha çok 18 e yakın diyorlar acaba gerçek nedir aydınlatır mısınız lütfen ?

2. Resul Yılmaz

Resul Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende 17" Giant Seek 3 (2012) var. Boyum 167 cm. Bana tam oluyor. Bundan pay biç işte.

3. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    artık çoğu firma 17 19 21' diye üretiyor.aslında ara bedenlerde mevcut orijinal sitesine girerseniz orda neredeyse her bedende üretildiğini görürsünüz.ama türkiyeye gelmiyor.
    bu arada boyum 182 29' bisikletim var 19' kadroya biniyorum tam oluyor.17 size küçük gelebilir 18 olsa belki ama 19 deneyin derim ben

4. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende Giant'ın ATX kadrosu var. Benim boyum 183 cm ve bisikletimin kadro boyu Large yani 20,5 inç ve bu Large kadro bana tam oluyor. Bundan önce 18 inçlik Whistle kadrom vardı ve bana küçük geliyordu. Sende yeni kadronu en az 19 inç almalısın.