Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Giant 2011 Revel 3 Disk hakkındaki görüşleriniz ve bisiklet önerileri

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında halil toprak tarafından paylaşıldı.

1. halil toprak

halil toprak Yeni Üye

arkadaşlar eski bisikletimi yeni satım yeni bir bisiklet almaya karar verdim fazla öyle bisiklet değiştiren biri değilim eski bisikletim beni 10 yıl idare etti. almaya alıyorum iyi birşey olsun istiyorum, hafif ve donanım olarak beni uzun süre idare etsin, yaklaşık 850 tl var, burda yollar çok kötü onun için mtb düşünüyorum, ve bisikleti internett üzerinden almak zorundayım burda kaliteli bisiklet satan yer yok. Ben biraz araştırdım sitelerde ve bu bisikleti buldum Giant 2011 Revel 3 Disk 950 tl geliyor sizce bu parayı edermi? özellikleri nasıl sizce, kaç kg olduğunuda öğrenemedim ve bu bisikletin birde v frenlisi var oda 850 tl geliyor
    http://www.giant-bicycles.com/nn-no/bikes/model/revel.3.disc/8169/46254/

2. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    donanım çok üst düzey olmasa da sonuçta Giant markası var ve modeli de hoş, renkler de uyumlu. Bence o fiyat bu bisiklete göre normal..

3. halil toprak

halil toprak Yeni Üye

ilginiz için teşekkürler

bisikletin kg öğrendim 14,5 kg fazlamı sizce
    bu bisikletten dışında başka hangi modelleri tavsiye edersiniz

4. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    14,5 kg bir MTB için ağır sınıfına girer. Sizin bütçeniz ile hafif ve donanımı uzun süre idare etsin diyeceğiniz bisikletlerin sıfırını almak zor görünüyor. Birleşik kaplar misali bazı kriterlerinizde değişiklik yapmanız gerekebilir.
    Yeni bisikletiniz şimdiden hayırlı olsun.

5. halil toprak

halil toprak Yeni Üye

teşekkürler bu fiyatlara sıfır 14,5 kg hafif almamız zor galiba giant modeli 2011 onu yazmayı unutmuşum forumda kullanan yok galiba
    Ben biraz daha araştırdım bir kaç model daha buldum sizce bunların arasından hangisi

2011 Giant Revel 3 Disc 950 tl
    2011 Scott Aspect 40 D 1015 tl
    2011Beyaz-MaviSedona 741 D 930 tl
    2008 merida tfs 100 v 830 tl
    carraro 436 daytona 1000 tl

6. lgoncay

lgoncay Yeni Üye

Seviye:
    Bence büyükşehirlerden birine gidip elden alırsan çok daha ucuza alabilirsin revel 3'ü şahsen bana disk frenlisini 800 liraya bırakmışlardı ama v-frenlisini tercih et derim. Bence atla otobüse git antalyaya al bisikleti sonra otobüsle geri dönersin hem deneyip beğenip almış olursun hem daha ucuza gelir otobüs biletini hesaba katmazsak tabii :)

7. hakan sahin

hakan sahin Yeni Üye

14,5 ağırlık bi problem yaratmıyor. mekanik disk frene sahip . hidrolik disk fren istersen üst modeline bakabilirsin kadrosunu beğeniyorum ben revel3 ün. 9 aydır her türlü yolda sürdüm . asfalt toprak dağ taş su :) bi sıkıntım yok tavsiye ederim hala almadıysan :)