Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ghost SE1175 ekipman ve genel öneriler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat Yurtdas tarafından paylaşıldı.

1. Murat Yurtdas

Murat Yurtdas Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır düşündüğüm bisiklet alemine adım attım kendimce :)
    forumdaki bir çok konuyuda inceledim ürün için
    araştırmalarım sonucu ghost se 1175 modelini satın aldım henüz kullanmak nasip olmadı ama haftasonu test edeceğim inşallah.

sizden ricam hem genel olarak dikkat etmem gereken hususlar var mıdır bu tarz bisikletleri kullanırken
    özellikle trafikli yerlerde dikkat etmem gereken özel durumlar filan olduda bir polis ne işin var yolda filan diye söylerse :)
    birde uygun fiyatlı kask fener eldiven gibi eşyaları bulabileceğim bir internet sitesi varmıdır (adanada dükkanda iyi olur)

teşekkürler

Hüseyin Külcüoğlu bunu beğendi.
  2. Hüseyin Külcüoğlu

Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun kazasız iyi pedallamalar.
    Buraya da davet ediyorum sizi http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=130626

Trafikte polise değil de özellikle şoförlere dikkat etmenizde fayda var. Çünkü maalesef ülkemizde trafik katilleri çok. Eğer hayatınıza değer veriyorsanız kaskınızı da mutlaka takın.

Kask, eldiven gibi ürünleri deneyerek almanızı tavsiye ederim. Adana da yaşamıyorum ama Adanalı arkadaşlar bu konuda yardım edecektir.

Marka model olarak forumu araştırırsanız bu konuda yeterli bilgiye ulaşırsınız diye düşünüyorum.

Murat Cömez ve Mustafae bunu beğendi.
  3. Murat Yurtdas

Murat Yurtdas Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Teşekkür ederim hüseyin bey umarım kazasız belasız sürüşler olur.
    az önce 1-2 saat deneme fırsatım oldu çok beğendim bisikleti yalnız oturak çok kötü :) yani tayt için dizayn edilmiş ve beni rahatsız etti yarın en kısa zamanda rahat bir oturak ve ön arkaya ışık alacağım
    bahsettiğiniz konuda sizin küçük çantayı çok beğendim :) birde bu kask lar için tavsiyeniz iyi oldu netten sipariş vermeden gidip görerek alacağım

4. Hüseyin Külcüoğlu

Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
  5. Murat Yurtdas

Murat Yurtdas Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    eyvallah hocam bu kılıf olayı daha mantıklı en azından orijinalliği bozulmaz :)

Hüseyin Külcüoğlu bunu beğendi.